NaZ

NaZ

Üye
04.12.2004
Teğmen
16.870
Hakkında

NaZ NaZ foto
 • Konu: Ekopazar

  noimage


  Deneyimli bir ekip tarafından ekonominin nabzı tutulacak, en son haberler, en yeni röportajlar ve sektörel gelişmeler büyük bir titizlikle ekrana taşınacak. Yurtiçi ve yurt dışındaki başarılı Türk girişimciler, sektörler, KOBİLER, yerel yönetimler, ekonomi dünyasının sıcak ve renkli yüzü ve yaşamın farklı çizgileri bu programda kesişecek.

  Ekonomi dünyasının yeni soluğu olmaya aday olan Ekopazar'ın sunuculuğunu başarılı performansıyla göz dolduran gazeteci yazar Ece Vahapoğlu üstleniyor. "İş Dünyasıyla Randevunuz Pazar Günleri atv'de..."


  Yeni Bölüm
  15 Şubat Pazar 13:30'da

#14.02.2009 23:08 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • noimage


  EĞLENCE DAHİL, NEŞE DAHİL, SOHBET DAHİL

  Sağlıktan beslenmeye, sosyal yaşamdan, hobilere kadar aileyi ilgilendiren ne varsa Çağla Şikel ve Alişan'ın sunduğu "Her Şey Dahil'de.
#09.12.2008 21:33 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • noimage  Eline Sağlık

  Hafta İçi Her Gün 08:40

  "Akşama ne pişirsem" derdine artık paydos!..

  Her gün Eyüp Usta'nın yaptığı birbirinden değişik tatlar, lezzetli tarifler "Eline Sağlık" ta oluyor. Yemek yapmanın tadına varılıyor.


  Hafta içi her gün 08:40
#09.12.2008 21:26 1 0 0
NaZ NaZ foto

 • noimage


  Yarışmacı olan her yabancı gelin adayı , 3000 Euro almaya hak kazanırken, yarışmanın birincisi olan çifte 50.000 Euro ödül verilecek.

  Star TV ekranlarında kısa zamanda tiryakisi olacağınız yepyeni bir program başlıyor! Dünyanın farklı ülkelerinden genç kızlar evlilik hayallerini gerçekleştirmek için Türkiye' ye geliyor Ayrı ülkelerden, ayrı kültürde, ayrı dillerde, ayrı renklerde kızlar evlilik umutlarına kavuşmak için kilometrelerce uzaktan gelecekler ve Türk gençleri ile buluşacak. Kameralarla dolu bir evde yaşayıp, kendilerini hem Türk gençlerine, hem de annelerine beğendirmeye çalışacak.

#09.12.2008 21:15 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Konu: Sigortacı

  noimage  "SİGORTACI", sigorta sektörü ve sigortacılıkla ilgili pek çok bilgiyi bir araya getirerek güncel yaşamdaki risklerin daha iyi anlaşılabilmesi ve toplumumuzun bilgilendirilmesi amacıyla hazırllandı...


  Sunuculuğunu Sema Eryiğit'in üstlendiği, atv ekranlarında Pazar günleri yayınlanacak olan program; aktif içeriği, sevilen sanatçıların sigorta ile ilgili yorumları ve birbirinden değerli uzman konuklarıyla; sigorta sektörüne ve sigorta bilincine yeni bir pencere açıyor.#28.11.2008 12:20 1 0 0
NaZ NaZ foto


 • noimage


  Macera dolu bir yolculuk, farklı ülkelerden farklı insanların bir arada bulunduğu uluslar arası bir dayanışma, değişik kültürlerin birlikte yol alacağı
  "Maceraya Takıl" atv ekranlarında başlıyor

  Sınırsız heyecan, eğlence, yapılacak zorlu görevlerle "işte macera budur" dedirtecek bu yepyeni yarışmada; biri kız diğeri erkek iki genç ve yetenekli takım kaptanının altı ülkede (İspanya, Fransa, Avusturya, Almanya, İtalya ve Kıbrıs) gerçekleşecek zorlu mücadelesinde; her kaptan gittiği bir ülkeden diğerine geçebilmek için o ülkeden belirlenen kriterlere uygun birini ikna edecek.

  Çok yönlü ve renkli kişiliyle oyuncu Alp Kırşan'ın sunacağı; gençlerin enerjisini, becerilerini ve özgüvenini sınayacağı bu heyecan yüklü yarışma
  "Maceraya Takıl" çok yakında atv'de

  PH Yapım ekibi tarafından hazırlanan heyecan sınırlarınızı zorlayacak
  "Maceraya Takıl" adlı yarışmanın ödülü ise; şu ana kadar hiçbir yarışmada verilmeyen bir ödül: "Uzay yolculuğu"... Macera dolu bu yarışmayı sakın kaçırmayın!  29 Kasım Cumartesi 00:00'da ATV'de
#28.11.2008 12:14 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Konu: Açık Kapı
  noimage


  Ülkeyi sarsan gelişmelerin perde arkası, gündemi etkileyen olayların anlamı, siyaset ve düşünce hayatımızın önde gelen ve uzman isimlerinin katılımıyla Açık Kapı'da ortaya çıkacak.

  Kapılar engin bir yorum dünyasına açılıyor.

  Açık Kapı'ya katılanlar, Baydar'ın yönetiminde ve izleyiciden de gelen sorularla aklın yönünü, ortak bakışı, çelişkileri ve uzlaşma noktalarını inceleyecekler.

  Türkiye'nin en açık sözlü tartışma platformu "AÇIK KAPI" yol haritasının pusulası olacak.
  Canlı
  20 Kasım Perşembe 00:30'da
#20.11.2008 11:31 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Konu: Cinemania

  noimage


  Vizyona yeni giren filmler, eğlenceli ve eleştirel Cinemaniax tiplemeleri bu haftada Cinemania'da. Ömür Gedik'in hazırlayıp sunduğu Cinemania'yı kaçırmayın!
#17.11.2008 09:27 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • noimage

  Hülya Avşar, TürkMax ekranında, yeni yayın sezonunun en iddialı programlarından birine başladı; "Hülya Avşar Stüdyosu".

  Hülya Avşar Stüdyosu, Türk televizyonlarındaki en yenilikçi ve en geniş kapsamlı gündem programı olarak yerini alıyor. Gündemdeki tüm gelişmeleri bünyesinde barındıracak program, bu gelişmelere bakış açısı, değerlendirmeleri ve olayları işleyişiyle ekranlarda fark yaratıyor.

  Hülya Avşar hergün tek bir konuk ağırlıyor ve gerçekten önemli birşeyler yapmış, fikirleri ve hareketleriyle fark yaratmış, Türkiye için önemli yerlerde bulunan kişilerle 1 saat boyunca herşeyin konuşulup tartışılabildiği çok keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.

  Siyaset dünyasının önde gelen isimleri, hayatımızı yönlendiren politikacılar, en sert tartışmaların kahramanları, işinin en iyisi olan isimler, bilim insanları, en çok konuştuğumuz ünlüler, yazdıklarıyla fikir hayatımızı etkileyen gazeteciler, yazarlar; ulusal gururumuz olan müzisyenlerimiz, tiyatrocularımız; kısacası, siyasetten sinemaya, kaliteli magazinden iş dünyasına, spordan müziğe kadar Türkiye'nin panoramasını oluşturan en önemli isimler, hafta içi her gün saat 19:30'da TürkMax'ta ekrana geliyor ve Hülya Avşar'ın konuğu oluyor.
#16.11.2008 01:55 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • noimage


  Gazeteci Ruhat Mengi tarafından hazırlanıp sunulan ve uzman konuklar eşliginde güncel sorunların konuşulup tartışıldığı Ruhat Mengi ile Her Açıdan her hafta pazar günü Star tv yayınlanıyor.


#09.11.2008 12:36 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • noimage


  Yapım:
  Gold Film-Faruk Turgut


  Yönetmen:
  Faruk Teber


  Senaryo:
  Oya Yüce


  Oyuncular:


  Tülin Özen
  Cansel Elçin
  Ali Başar
  Cüneyt Çalışkur
  Nazan Kırılmış
  Cem Özenen
  Mine Teber
  Okan Selvi
  Emel Çölgeçen


  Cennet annesini henüz çocuk yaşta kaybetmiş, babası Hamza ise çok geçmeden ikinci evliliğini yapmıştır. Hamza'nın eşi Mevlüde, Cennet'in ablası olacak yaştadır. Genç kadın çocuk yaşta tecavüze uğramış olması nedeniyle Hamza ile evlendirilmiştir. Yaşlı kocasıyla mutluluğu yakalayamayan Mevlüde, yaşadıklarının acısını herkesten çıkarmaya kararlıdır.

  Hamza ile Mevlüde'nin şans eseri dünyaya gelen çocukları Yasin ile üvey ablası Cennet'in arası çok iyidir. Cennet, Yasin'i öz kardeşi gibi sevmektedir. Cennet tatsız geçirdiği çocukluğunun ardından,

  19 yaşına geldiğinde hayata bir kez daha küser. Babasının ve üvey annesinin zoruyla hiç sevmediği biriyle, Musa ile evlendirilir. Bu evlilik Cennet'in hayatına indirilen en ağır darbe olacaktır

  Cennet'in Musa'dan bir oğlu olur. Genç kadın hayata yeniden oğlu ile tutunacakken, Musa'nın karısına karşı beslediği aşırı sevgi ve kıskançlık Cennet için artık dayanılmaz noktalara ulaşmıştır. Musa ile resmen bir mahpus hayatı yaşayan Cennet, boşanmak ister. Fakat Musa'nın "çocuğunu bir daha göremezsin" tehditi ve oğlunu genç kadından kaçırmaya yeltenmesi Cennet'i son noktaya getirir

  Tuğrul Amasralı bir ailenin tek çocuğu, idealist bir inşaat mühendisidir. Üniversite yıllarında tanıştığı Ahu ile evlenmiştir. Bu evlilikten bir de kızları dünyaya gelmiştir. Ahu önceleri anneliği kariyerine tercih etmiş, daha sonrasında büründüğü bu rolden sıkılmıştır. Genç kadın artık bu evliliği sürdürmek istememektedir. Ahu'nun Tuğrul'dan boşanmak istemesi, özellikle çok düşkün olduğu kızını kaybedeceği fikrine kapılması genç adam için bir travmaya neden olur.

  Cennetin üvey kardeşi Yasin, kendisini Musa'nın başkanlık ettiği bir hırsızlık çetesinin içinde bulur. Yasin Musa'nın en iyi adamıdır. Kısa yoldan parayı bulacağını düşünen Yasin'in yolu Tuğrul ile kesişir. Ve bu karşılaşma Cennet'i de etkileyecektir


  GENÇ KADIN İLE GENÇ ADAMIN CEHENNEM GİBİ OLAN HAYATLARI CENNET İLE CEHENNEMİN YAŞARKEN TADILAN İKİ YÜZÜNÜ BİZLERE GÖSTERECEK..

  "Cennetin Çocukları" çok yakında atv'de başlıyor!  Dizi Oyuncularından Resimler :


  Cansel Elçin

  noimage


  Tülin Özen

  noimage


#26.10.2008 18:12 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Konu: Canım Ailem
  Canım Ailem

  noimage


  Yapım:
  TMC-Erol Avcı

  Yönetmen:
  Sadullah Celen

  Senaryo:
  Selin Tunç


  Oyuncular:

  Uğur Yücel
  Ozan Güven
  Ezgi Mola
  İlker Aksum
  Funda Eryiğit
  Şebnem Bozoklu
  Sezgi Mengi
  Deniz Denker
  Alpay Şayhan


  Hikaye Karayip açıklarında lüks bir "Cruise" gemisinde başlar. 45 yaşına kadar hayatta hiç sorumluluk almamış, kız kardeşi ve eniştesini trafik kazasında kaybetmesinin ardından 3 yeğenine bakmak zorunda kalmasıyla yerleşik bir hayata geçen Samim, yıllar sonra terk edip gittiği nişanlısıyla aynı mahallede oturmaya başlar... Samim'in gemiden arkadaşı Ali(Ozan Güven) ise onunla tanıştıktan sonra bütün hayatını planladığını düşünür. Ama hayat siz plan yaparken başınıza gelen şeymiş Ali günlerce kendini terk eden Ahsen'in izini sürer. Sonunda İstanbul'a geldiğini öğrenir ve onun bulabilmek için İstanbul'a gelir. İstanbul'da tanıdığı tek bir kişi vardır: Samim! Bir yandan aşık olduğu Seyhan, bir yandan peşini bırakmayan ilk aşk Ahsen! Ali iki aşk arasında bildiği her şeyi unutur

  Bu kadar kesişen yollar arasında hayat kavga gürültü, neşe eğlence son hız devam etmekte... Herkes can havliyle hayatın bir ucundan tutunmaya çalışmaktadır...  Canım Ailem yakında ATV'de  1. tanıtım fragmanı

  [youtube]bWVH_w8KLUM[/youtube]  2. tanıtım fragmanı

  [youtube]k_38tR4ZeEg[/youtube]
#26.10.2008 18:06 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Popstar Alaturka'da bu hafta "düet gecesi" yaşanacak. Yarışmanın geçmiş dönemlerinden sevilen yarışmacılar yeni dönem yarışmacıları ile beraber şarkı söyleyecekler.
  Programın başında geçtiğimiz haftada son 2'ye kalan 103 Emre ve 112 Nergiz son kez performanslarını sergileyecek ve aralarından en az oyu alan kişi yarışmaya veda edecek.


  26 Ekim Pazar 20:00 - canlı
#24.10.2008 21:02 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • noimage


  Türkiye'nin en çok izlenilen en çok beğenilen ve en çok konuşulan yarışma programı Popstar Alaturka, Pazar gecelerine damgasını vurmaya devam ediyor. Arabeskin Kralı Orhan Gencebay, Türk televizyonlarının en sivri dillisi Armağan Çağlayan, fantazi müziğin büyük ismi
  Ebru Gündeş ve Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy'dan oluşan dev jüri kadrosu, Osmantan Erkır ve Ayşe Egesoy'un sunumu ile fırtına gibi esiyor.

#24.10.2008 21:01 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Konu: Dantel

  noimage


  Oyuncular:

  Özlem Yılmaz
  Engin Altan Düzyatan
  Taner Ertürkler
  Derya Alabora
  Betül Şahin
  Çiğdem İrtem
  Toprak Sağlam
  Fatma Kocacık
  Şebnem Hassanisoughi

  Yapım:

  İdol Yapım-Burak Törer


  Yönetmen:

  Korhan Bozkurt


  Senaryo:

  Makbule Kosif-Zehra Güleray


  Müzik:

  Gökhan Kırdar  Bir günah!
  Terk edilmiş bir bebek.
  Annesini arayan bir genç kız;
  Ona günahının bedelini ödetmek için

  Firuze, güzel, zengin, ünlü...
  Herkesin yerinde olmak için özendiği o şanslı insanlardan biri Gibi görünüyor yalnızca
  Aslında bu bir yanılsamadan ibaret. Kalbindeki yarayı gördüğünüzde anlayacaksınız. İntikam almak için neden her şeyi göze aldığını, neden o üç kadının hayatını zehrederken huzur bulduğunu. Ve yıllarca kalbinde biriktirdiği nefretin ona neler yaptırabileceğini gördüğünüzde şaşıracaksınız.

  Her küçük kızın hakkı değil midir; onu kayıtsız şartsız seven ve ne yaparsa yapsın ömür boyu yanında olan bir anne? Firuze o anneye hiç sahip olmadı Doğar doğmaz terk edilen, yabancı bir ülkenin yetimhanelerde büyüyen, yalnız, sevgisiz, acı çeken bir kız oldu. Geçmişini unutmak için her şeyi yaptı ama kader onu geçmişiyle yüzleşmesi için adeta zorladı. İnsanlar ölüme yaklaştıkça daha iyi olurlar derler ya, bu her zaman geçerli olmuyor işte. Firuze ölümle yüz yüze geldiğinde bile tek istediği o üç kadından hesap sormak oldu.

  Peki, o üç kadın kim?
  Firuze'yi doğar doğmaz terk eden, birbirine son derece bağlı üç yakın arkadaş. Maya, Nurbanu ve Seher... Bu üç kadından biri Firuze'nin annesi Onu doğurup sonrada terk eden kadın... Ama gerçek annenin kim olduğunu bu üç yakın arkadaştan başka kimse bilmiyor. Ve bu sırrı ömür boyu saklamak için yemin ediyorlar

  Her şey 1983 yılında başlar. İstanbul'da bir kolejde okuyan üç genç kızın nahif hayallerinin ve aşklarının içine girdiğimizde aslında ortada bir suçlu olmadığını göreceğiz belki de. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, hiç kimse yüzde yüz kötü ya da yüzde yüz iyi değildir. Herkesin zaafları ve pişmanlıkları vardır.

  Tıpkı bu hikayede olduğu gibi. Ama Firuze bunları umursamaz bile. Onun tek istediği adalettir! Ona yapılanların acısını birileri ödemelidir elbet. Bu nedenledir ki, üç kadının hayatına sanki tesadüfmüş gibi girip gerçeği ortaya çıkarırken, bir taraftan da intikam planlarını uygular. Yaşadığı acıların en azından birazını onlara da yaşatacaktır.

  Her bölümde gerçeğe bir adım daha yaklaştığımız aşk, nefret, intikam, acı, yalan ve gizli gerçeklerle dolu bir hikayedir bu. Anne ve kız arasında hiç bilinmedik bir yaraya dokunan... Küçükken rujlarını sürüp, topuklu ayakkabılarını giydiğimiz, o olmaya çalıştığınız kişinin, bazen olmak istemediğiniz her şeye dönüşmesinin hikayesidir.

#19.10.2008 21:45 1 0 0
NaZ NaZ foto


 • noimage


  1999-2006 yılları arasında İspanya'da yayınlandığı her sezon reyting rekorları kıran ve çok sayıda ödül kazanan '7 Vidas' adlı sit-com'un yerli versiyonu 'Nerede Kalmıştık'ta Haluk Bilginer, Füsun Erbulak gibi usta oyuncular ve Deniz Arcak ile Şebnem Dönmez gibi yıldızlar var. Dizi her perşembe saat 23.00'ten itibaren yayında...
#07.10.2008 14:57 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Konu: Karamel


  noimage

  1. Bölüm


  Acı ve tatlının bir araya geldiği çok özel kuaför dükkanının içindeki kadınların hikayesi, "KARAMEL"...

  Aşklarla süslenen, geleneklerle bastırılan, ihanetlerle parçalanan, tabularla ezilen kadınlardır onlar.

  "Bir gecede annemin annesi oldum" diyen Zehra'nın (Ahu Türkpençe) diğer tarafta iki farklı erkekle, Yusuf (Emre Kınay) ve Tuna'yla (Gökhan Soylu) kesişen sevda yolunun hikayesidir.

  Kocasının metresiyle yıllardır aynı mahallede yaşadığının farkına çok acı varan Bedia, (Lale Başar) "evde kalmanın" derdine düşüp hayatın gerisinde kalan Şükran (Meltem Savcı) ve Meliha (Defne Günay), kendini sevdiği adamın ailesine kabul ettirmek için her yolu deneyen Nesrin (Bihter Özdemir), kızıyla sessiz bir hesaplaşmaya giren Süreyya da (Ülkü Duru) bu hikayenin diğer parçalarıdır.

  Hepsi bize "kadın olmanın" zorluğunu anlatacaktır. Gülümsemeyi unutmadan


  Karamel Show Tv'de
#30.09.2008 23:19 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • Konu: Vurgun
  noimage

  1. Bölüm

  Aşk bazen tutkudur, bazen şefkat bazen güven. Aşk kimi zaman acı çekmektir, kimi zaman acı çektirir seven insan. Bazıları dilediği aşka ulaşır, bazıları da yapayalnız yaşar; öznesini bulamaz aşk.

  "VURGUN" farklı kuşaklarda, farklı hayatlarda insanların aşklarının kesiştiği bir hikâye.

  Yaşantısını sevgi, dürüstlük ve onur üzerine kurmuş, değişen dünyaya rağmen değerlerini yitirmemiş insanların, hayatlarına sahip çıkma mücadelesinin öyküsü.


  Vurgun Show Tv'de
#30.09.2008 23:15 1 0 0
NaZ NaZ foto
 • noimage


  Harika, her işe burnunu sokan, hep yeni bir heves edinen ve heveslerine başkalarını da alet eden bir kadın. Saf duyguları ve sevgi dolu kişiliği sebebiyle herkesin sevdiği bir kişi olan Harika'ya bu sebeplerden kimse kızamıyor.O da her yeni bölümde başlarına yeni bir iş açıyor.


  Demet Akbağ - Harika
  Ragıp Savaş - Cüneyt
  Güven Kıraç - Nusret
  Ruhsar Gültekin - Macide  Sen Harikasin Digitürk Türk Max'ta
#29.09.2008 22:16 1 0 0