foto - sevilenkalb
  OLGUN ERKEK NASIL KADINLARDAN HOŞLANIR
  Olgun Erkek Nasil Kadinlardan Hoslanir?

  Bu erkegi elde etmek çok zordur. Çünkü ne istedigini gerçekten çok iyi bilir. Duygularini ve mantiginin çok iyi dengeleyebilen bu erkekler, kolay teslim olmazlar. Zekidir ve karsinda bos bir kadin görmek istemezler. O tartisabilmeli ve kiyasiya söz düellosu yapabilmelidir. Sürekli ilgiden sıkılır. Bu yüzden kadinin duygularini sürekli anlatmasindan rahatsiz olurlar. O zaten bunu sizin davranislarinizdan anlayacak kadar uyanik bir adamdir. Olgun erkekler gerçekten çok uyaniktirlar, ama bunu gizlerler. Isi onun için çok önemli hatta yasama biçimidir Bu yüzden beraber olacagi kadinin bunu engellemesini ve problem çikarmasini istemez. Zaten kendiside isini ciddiye alan ve kariyer sahibi kadinlardan hoslanirlar. Kadin sade ve bakimli olmalidir. Onun için güzellik çok göreceli bir kavramdir, Günübirlik iliskilerden kaçar. Evlenmese de uzun süreli iliskiden yanadir. Agirbasli fakat sevimli yerine göre esprili kadinlardan hoslanirlar. Kendisinin de çok ince esprileri vardir. Centilmen ve kibardir. Bu nedenle kadinin zarif ve incelikli olmasindan yanadir. Sessiz ve kaliteli restoranlardan, iyi yemek ve içkiden özel konserlerden, spor yapmaktan ve hafta sonlari ev davetlerine gitmekten hoslanir. Gece hayati sinirlidir. Onu kolaylikla ortalarda göremezsiniz. Hayati programlidir, bu yüzden sizinde ayni itinayi göstermenizi ister. Çok zor baglanir, ancak baglandiginda da çok iyi bir asik olur. Evlilige ve aile kurmaya yatkindir
  İLİŞKİLERDE YAŞ FARKI
  Iliskilerde Yas Farki

  Birbirine asik bir kadinla bir erkek ve evlilikle gelen mutlu son... Peki ya aradaki büyük yas farki? Iliskinin gelecegi için belirgin bir tehdit mi, yoksa avantaj mi?

  BIR kadin yasça kendisinden çok büyük ya da çok küçük bir erkekle iliski kurarsa mutlu olabilir mi? Böyle bir iliskinin çok zayif bir ihtimal oldugunu düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz.

  Pek çok kadin bu tarz bir iliskiyi aklina bile getirmezken kendini 15 yas büyük ya da 10 yas küçük bir erkekle birlikte buluveriyor. Yasanmayi bekleyen güzellikler de, sorunlar da ondan sonra basliyor.

  YASLI ERKEKLE ASK

  YASLI derken, tabii 25 yasinda, genç bir kadinin 80lik bir dedeyle degil, kendisinden 20 yas büyük, 45 yasinda bir erkekle olmasini kastediyoruz.

  Avantajlari: Orta yasli erkekler genç kadinlarin kendilerini iyi hissetmelerini ve mutlu olmalarini nasil saglayacaklarini çok iyi bilirler.

  Genellikle baslarindan genç yasta bir evlilik geçmis oldugundan bu kurumu da gayet iyi tanirlar. Onlarin istedigi sey, kaybetmeye basladiklari gençliklerini kendilerinden küçük bir kadinla yeniden kazanmak, yani ikinci bahar yasamaktir. Karsilarindaki kadini memnun etmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu tip erkekler yasina göre çabuk olgunlasmis ve bu yüzden kendi yas grubuyla pek iletisim kuramayan kadinlar için idealdirler.

  Dezavantajlari: Yasi ilerledikçe erkek ister istemez kadindan çok önce yillara yenik düsüyor. Sosyal ve fiziksel aktivitelerden uzaklasiyor, gece hayatindan elini etegini çekiyor ve kadin henüz hayatin ortasindayken yapayalniz kaliyor. Bu da arada anlasmazliklar çikmasina, taraflarin mutsuz olmasina neden olabiliyor.

  GENÇ ERKEKLE ASK

  TÜRKIYE de çok nadir karsilasilan bir durum olmakla birlikte orta yasli bir kadin, kendisinden yasça epey küçük bir erkekle iliski kurabiliyor. Bu tarz bir iliskiye giren kadin kendisinden küçük erkekle genellikle kendi çevresinde degil bambaska bir çevrede tanisiyor.

  Avantajlari: Orta yasli kadin kendi yas grubundan erkeklerle kurdugu ask iliskilerinde aradigini bulamamis ve hayal kirikligina ugramistir. Bu yüzden de genç, yakisikli ve en önemlisi hayat dolu bir erkekle yepyeni bir enerji kazanmak, taze ve dinamik bir ask yasamak ister, erkekse genç kadinlarla yasadigi olgunlasmamis, acemilik kokan tecrübelerden sikilarak ne istedigini bilen bir kadinla daha seviyeli bir iliski beklentisindedir.

  Dezavantajlari: Kadinin erkekten daha erken çökecek ve yorulacak olmasi bir yana bu iliskinin en zor tarafi, çevreye karsi verilen mücadelenin birliktelikte yarattigi sikintilar ve yipranmalardir. Eger içinde bulunduklari çevre iliskilerini kaldirabilecek kadar modernse, o zaman sorun ancak ileri yaslarda yasama ayni oranda ayak uyduramama olabiliyor. Bu da kadinla erkegi zaman içinde birbirinden uzaklastirabiliyor.