Puma Ürünleri

Son güncelleme: 20.09.2008 11:30
 • Puma Modelleri

  Puma Çesitleri

  Puma Ferrari Ürünleri

  noimagenoimage

  PUMA'nın Ferrari Scuderia Team için hazırladığı özel koleksiyon, Nisan ayında tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de de satılmaya başlanacak. Türkiye'ye limitli sayıda gelecek olan ürünlere Ferrari hayranları ve PUMA tutkunları, PUMA mağazaları dahil toplam 28 satış noktasında ulaşabilecek.

  PUMA® AG ve Ferrari Spa, 1 Ocak 2005'den geçerli olmak üzere bir sözleşme imzalayarak ortak olduklarını geçtiğimiz aylarda basına açıklamışlardı. Bu ortaklık ile PUMA AG, Ferrari'nin replika ve takım taraftarları için üretilen ürünlerinin lisansörü olma hakkına sahip olurken, Formula 1 takımı Scuderia Ferrari Marlboro'nun resmi ürün sponsoru da oldu. PUMA; ateşe dayanıklı yarış ürünlerinin yanı sıra, takım için tulum ve giysi, takım ayakkabıları ve aksesuarlar veriyor. Ateşe dayanıklı yarış ayakkabısı olarak Michael Schumacher, yenilikçi tasarımı ve kesinlikle benzersiz özellikleriyle yeni geliştirilmiş bir yarış ayakkabısı olan Future Cat'i giymeyi seçti. Bir yıldan fazla sürecek sözleşmenin özünü ise Ferrari koleksiyonunun resmi ticari ürün sponsorluğu oluşturuyor.

  Taraftarlara yönelik hazırlanan koleksiyonda yer alacak bu ürünler tüm Ferrari ekibinin giydiği ürünlerin birebir aynıları olacak. Future Cat (bilekli ve bileksiz kesim) Nisan 2005'te piyasaya çıkıyor. Bu ayakkabının özellikleri arasında kan dolaşımını geliştirmek için asimetrik ayakkabı bağları ve tam oturma özelliğini optimum rahatlıkla birleştiren her iki dünyanın en iyisi için tekrar tasarlanmış ön ayaklar bulunmaktadır. İkili yoğunluklu yastıklı orta taban, sürüş esnasında titreşimin bastırılmasına yardımcı oluyor. Tasarımında orta kısımda sıçrayan kedi ayakkabının yan tarafında PUMA'nın "formstripe" şeridi görülmekte. Kırmızı ve beyaz ayakkabı, Ferrari Yarış Kalkanı ve PUMA logosu birleştirilerek hazırlanmış. Ayrıca koleksiyonda; takım t-shirtleri, polo yaka ince penyeler (uzun kollu ve kısa kollu), kasketler, sweat-shirtler, yağmur ceketleri ve takım için hazırlanan t-shirtler ve gömlekler de yer almakta. PUMA'nın Formstip özel çizgisi ise, ayakkabıya apolet olarak katılmış.

  PUMA AG Başkanı Jochen Zeitz ortaklık sonrası yapılan basın toplantısında "Ferrari ve Formula 1 takımı ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden oldukça mutluyuz. PUMA, geçen yıllarda motor sporlarındaki konumunu lider marka olarak daha da güçlendirdi. Scuderia Ferrari Marlboro Formula1'de zirvede olan bir takım. PUMA, yüksek performansı, teknolojik altyapı ve sürekli yenilenen dizayn ile birleştiriyor. Bu özellikler her iki markayı birbiri için mükemmel kılıyor. Ferrari F1 gibi başarılı bir takımla çalışmaktan ve gelecekte onlarla zaferlerini kutlamaktan gurur duyuyoruz." dedi. Ferrari Genel Müdürü Jean Todt ise PUMA'nın motor sporlarındaki liderliğine inandığını belirtti. Ayrıca Formula 1 takımından da sorumlu olan Todt, yeni ortaklarıyla elde edecekleri zaferler için de sabırsızlandıklarını sözlerine ekledi.

  Ferrari motor sporları tarihinde uzun ve hayranlık uyandırıcı bir geçmişe sahip. 1951'de Ferrari Grand Prix of Büyük Biritanya'da ilk zaferini elde etti. Bu sezonda da Dünyanın En Başaralı Pilotu ve takımı olmayı garanti eden Formula 1 takımı son 10 yıldır 13 adet zafer kazandı.

  PUMA® performans yarış ayakkabıları ilk olarak birçok yarışçı ve takım tarafından 1970'lerde ve 1980'lerde giyildi. 1998 senesinden bu yana PUMA Motor sporları bölümü oldukça etkili sponsorluklara imza atıyor. Formula 1, WRC, F 3000 ve DTM gibi birçok Motor sporlarında başarılı ürün sponsorlukları gerçekleştiren PUMA, teknoloji, moda, spor ve trendlerin markası olma yolunda başarıyla ilerliyor.


  puma,puma sprint,puma schattenboxen,puma klimpuma sparco,puma ferraripuma suede,puma taper,puma king,puma cell,puma speedcat,puma mihara,puma street,puma jamaica,puma cat,puma speed,puma sneakers,puma schuhe,puma mostro,puma footwear,puma tennis,puma white,puma basket,puma shoes,puma shoepuma uke,puma speed cat,puma asana,puma future cat,puma kart cat,puma 96 hours,puma race,puma starck,puma superpuma converter,princess and the puma,puma top,puma chalk,puma chalk wl,puma metro,ack puma,puma i5,puma van slobbe,puma man,puma aiki slip on,puma online shop,puma sweden,puma sweet,puma pollux,puma match,puma mp3,puma arashi,i know puma,chocalate puma,puma houstonpuma soccer,carousel puma,puma turkeypuma parti,puma osu,puma wallpaper,puma golfpuma logistics,puma match nu,puma levitation,puma logo',
#11.08.2008 23:12 0 0 0
 • Paylaşımın için teşekkürler marab.
#12.08.2008 16:39 0 0 0
 • noimage

  noimage

  noimage
#16.09.2008 16:21 0 0 0
 • Üçüde güzelmiş,eline saglık .
#16.09.2008 16:49 0 0 0
 • ayakkabı ve spor çantada pumaı tek geçerim
#16.09.2008 17:57 0 0 0
 • bitanesi guzel gerisini at gitsin
#18.09.2008 02:02 0 0 0
 • İlk Baştaki Kırmızı Olan Süpermiş..Emeğine Sağlık Özer..
#18.09.2008 23:00 0 0 0
 • hepside çok güzelmiş paylaşım için teşekkürler
#20.09.2008 11:30 0 0 0