Sanat > Be Cool Sakin Ol

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Komedi
  Gösterim Tarihi
  15 Nisan 2005
  Yönetmen
  F. Gary Gray
  Senaryo
  Peter Steinfeld , Elmore Leonard (Kitap)
  Görüntü Yönetmeni
  Jeffrey L. Kimball
  Müzik
  John Powell

  2005, ABD , 114 dk.

  Oyuncular
  John Travolta (Chili Palmer) , Uma Thurman (Edie Athens) , Vince Vaughn (Raji) , Cedric the Entertainer (Sin LaSalle) , André 3000 (Dabu) , Steven Tyler , Robert Pastorelli (Joe Loop) , Christina Milian (Linda Moon) , Paul Adelstein (Hy Gordon) , The Rock (Elliot Wilhelm) , Harvey Keitel (Nick Carr) , Danny DeVito (Martin Weir) , James Woods (Tommy Athens)

  John Travolta, Get Shortynin devam filminde bir kez daha Chili Palmer olarak karşımıza çıkıyor ancak bu sefer tüm yeteneklerini ve bilgeliğini farklı amaçlarla kullanmaya kararlı.

  Film endüstrisinde aradığını bulamayan ve çeşitli başarısızlıklar yaşayan Chili istediği başarıyı bu sefer nerede bulacağını biliyor, müzik piyasasında. Bir arkadaşıyla yediği öğle yemeğinin ardından soluğu arkadaşın paralı, dul ve müzik yapımcısı olan eski karısının yanında alır.

  Edieyi bağımsız bir plak şirketi kurarak bir yıldız yaratmaya ikna eden Palmer aradığı yıldız adayını da bulmuştur. Kıza kendisini pop star yapma sözü verince artık önünde hiçbir engel kalmadığını düşünen Chili yine yanılmıştır. Kızın menajeri Raji, devasa boyutlu gay bodyguardı ve Rus mafya babaları aşılmaları o kadar da kolay engeller değildir.

  Filmin Fragmanını Aşağıdan İzleyebilirsiniz
  :download:
  slm

  filim icin tsk lerr

  saygilarrr
  bunu merak ettim izlemem gerek
  tebrikler emege saygi
  john travolta komedi filmlerinde pek tutturamadı
  Ellerine saglik
  merak ediyorum bende filmi izliycem
  du bist auch cool
  sağolasın teşekkürler
  tskler emegine saglik
  güzel
  tesekürler
  hahahahahaha
  Paylaşım İçin Teşekkürler Ellerine Sağlık...