Nasıl bir aşıksınız

Son güncelleme: 11.06.2005 16:09
 • * ANTRENÖR: Geleceğinizin güvende olmasını mı istiyorsunuz? Çevrenizdeki insanların sizinle aynı düzeyde olmasını mı istiyorsunuz? Bu durumda siz ilişkinizi 'bir takım' olarak görüyorsunuz. Aşka aslında çok da inanmıyorsunuz. Aşkı ve ilişkiyi çıkarların uyumu olarak niteliyorsunuz. Sevgilinize sürekli taktikler veriyorsunuz. Gerektiğinde iş degiştirmesi için baskı yapıyorsunuz. Ama onu biraz rahat bırakmalı ve siz de rahatlamalısınız

  * SAHİPLENEN: Onu kıskanıyor musunuz? Sürekli sevgisini kanıtlamasını mı istiyorsunuz? Sık sık onsuz bir hayatın nasıl olacağını düşünüyor ve onun odak noktası olmak için çabalıyorsunuz. Sorunlar da bu noktada başlıyor. Onun sizsiz birşeyler yapması sorun oluyor. Onun adına yaşamaktan, iki vücutta tek ruh olmaktan vazgeçmeniz gerekiyor.

  * BAĞIMLI: Onu deli gibi seviyorsunuz. Bu sevgi adına her şeyi yapmaya hazırsınız. Onun için yapamayacağınız fedakarlık yok. Peki bu ilişkide siz neredesiniz? Biraz kendiniz için yaşamayı öğrenmelisiniz. Başkası için yaşadığınız taktirde siz yok olursunuz..
  * DOST: Kavgaları çocukca mı buluyorsunuz? Siz sevgiliden çok, dost olmayı istiyorsunuz. Aşk her şeyden önce güven sizin için. Değişiklik, uçarılık size göre değil. İlişkileriniz hep uzun soluklu. Sevgilinizle her şeyi yapmayı, onunla tüm hayatı paylaşmayı istiyorsunuz. Ancak dostça tavırlarınızın yanında bir sevgilinin şefkatini de ondan esirgemeyin..
  * TUTKULU: Onu çok çekici buluyorsunuz. Siz aşka aşık bir insansınız. Partnerinizin de öyle olmasınu tercih ediyorsunuz. Onsuz bir dakika bile ıstırap içinde geçiyor. Çevrenizdekiler sizden 'Romeo ve Juliet' diye söz ediyor. Ancak siz aşkta acı olması gerektiğine inanıyorsunuz. Hep imkansız aşkların peşinde koşuyorsunuz. Onun için şiirler yazıyorsunuz. Doğru insanı bulursanız bir sorun yok ancak, kendinize acı çektirmekten vazgeçmelisiniz.

#13.07.2004 17:25 0 0 0
 • HENÜZ BUNU CÖZEMEDIM CÖZDÜGÜMDE CEVABIM HAZIR
#13.07.2004 17:29 0 0 0
 • Aylin sana katılıyorum ben de şuanda buna bir cevap veremeyeceğim çünkü ben aşık değilimki Belki daha sonra
#13.07.2004 17:31 0 0 0
 • ASIK MIYIM DEYILMI SORUSU SORULDUMU SACMA BEN MESELA ILK BAKISTA ASKA INANMAM BELKI VARDIR AMA O ASK DEYIL SENI CEKEN BI YANI HOSLANTIDIR YANI BENCE ASK BÖYLE BASLAR SENI CEKER CIVILCIMLAR BASLAR HOSLANTI BEGENME OLUR ASKA ADIM ADIM GIDILIR KIM NE DERSE DESIN ASKA ADIM ADIM GIDILIR VE HER GÜN HER DAKKA HER SANIYE EGERKI SEVGIN ONA KARSI DUYGULARIN YOGUNSALIYORSA BU DEMEKTIR ASIK OLMAYA ADIM ADIM ILERLIYORSUN BU SADECE BENIM FIKRIM TABII SAYGIM VAR HERKESIN FIKRINE
#13.07.2004 17:36 0 0 0
 • Yuregıne Saqlık Arkadasım
#17.05.2005 13:34 0 0 0
 • ElleRiNe EmeqiNe SaqLıK ArKaDa$ıM
#11.06.2005 16:09 0 0 0