Vücudun hangi bölgesinde 10 yıl sonra hangi hastalıkların oluşabileceği hakkında ayrıntılı bilgi de veren cihaz, bununla kalmayıp hastaya ilaç da öneriyor

  Vücuttaki enerji akımını ölçerek hangi hastalıklara bedenimizin meyilli olduğunu ve gelecekte hangi hastalıkların ortaya çıkacağını tespit eden ve uygulanması gereken tedavi yöntemi hakkında ayrıntılı olarak bilgi veren Bianel adlı tıbbi cihaz artık ülkemizde.
  Hastalık risklerini ortaya koyuyor

  Rusların uzun yıllar üzerinde çalışarak geliştirdikleri akıllı cihaz, vücuttaki auranın (enerji alanı) beyne yolladığı sinyalleri analiz ederek kromozonlarda ve tüm organları tarıyarak hastalıkları açığa çıkarıyor. Vücudun hangi bölgesinde 10 yıl sonra hangi hastalıkların oluşabileceği hakkında ayrıntılı bilgi de veren cihaz, ayrıca hastaya batı ve doğu tıbbının önerdiği ilaçlardan en fazla hangilerinin iyi gelebileceğiyle ilgili de bilgi sunuyor.

  Moskova Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde geliştiren aleti ülkemize getirerek hizmete sokan Dr. Mehmet Özbek, bu aletin verdiği bilgilerin yüzde 85 oranında güvenli olduğunu söylü-yor. Dr. Özbek, "Eğer kişide önemli bir hastalık çıkmışsa o zaman da tetkik ve tedavi için gerekli incelemelerin yapılması için hastayı test ve analizlerin yapılması için hastaneye sevk ediyoruz" diyor.


  Genetik hastalıkları belirliyor

  Sadece hastalıkları tespit etmekle kalmayan cihaz, aynı zamanda koromozonları da tarayarak taşınan hastalıklar hakkında da ayrıntılı bilgi veriyor. Öte yandan sisteme yüklenen ilaçlarla hastanın laboratuvar tahlillerinden de yola çıkılarak hastalığı için kullanılıyor. Bu ilaçları tercih ederken cihazın kişinin bedensel özelliklerine göre isimler önerdiğinin altını önemle çizen Dr. Özbek, mesela ciğerlerinde sorun olan bir hastanın aynı zamanda böbrekleri hassas ise böbreklerine de zarar vermeyen ilaçları önerdiğini söylüyor.
  Böyle birşey ne kadar mümkün bilmiyorum.Ama bence çokda etkili olamaz
  EMEKLERİNE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
  HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM
  :cubuk:
  eline sağlık teşekkürler  paylaşım için teşekkürler.
  cok ilginc yaaaa

  evet bu yararlı olmaz