Kadınca > en basit peeling

  öncelikle bir yumurtanın akı ve toz şeker hepsi bu. yumurtanın akı ve toz şekeri iyice çırpıyoruz. Yüzümüze gözaltları hariç olarak sürüyoruz. 10 dakika kadar bekletiyoruz suyla ovarak yıkıyoruz.Hem cildimiz temizlenmiş oluyor hem de pürüzsüz oluyor. Ayrıca yumurta akının gözenekleri sıkılaştırıcı özelliği var ve yüz sarkmalarının kurtarıcısı.Peeling yöntemi olduğundan yüzümüzün t bölgesinde siyah noktalarınız olmayacak.
  *Kendinizi sevin, kendinize güvenin ve gülümseyin. Gülümseyen bir yüz, aydınlık bakışlar ve güvenli bir tutum sizi her zaman olduğunuzdan daha şık ve bakımlı gösterecektir.

  *Yürürken de otururken de dik durmaya özen gösterin.

  *Giysileriniz temiz ve ütülü olsun.

  *Renk uyumuna dikkat edin. Küçük aksesuarlarla kıyafetlerinizi hareketlendirin.

  *İçinde rahat olmadığınız giysiler ve ayakkabılar giymeyin.

  *Ayakkabılarınızı sık sık temizleyin ve cilalayın. Topuğu yenmiş, deforme olmuş ayakkabılar giymeyin.

  *Saç, el ve tırnaklarınızdaki bakımsızlık şıklığı zedeleyen unsurlardır. Saç temizliğine dikkat edin, el ve tırnaklarınıza özen gösterin.

  *Takılarınız hem kıyafetinizle hem de birbirleriyle uyumlu olmalı. Sarı ve beyaz takıları bir arada kullanmayın (altın bir kolye, gümüş küpeler gibi). Ağır takılarla daha hafifleri de bir arada kullanmayın (boncuk bir bilezik ve pırlantalı bir yüzük gibi)
  sagolasin caspercim cok tesekkürler bilgilerin icin
  Cok tesekkürler casper
  paylaşımların için teşekkürler kardeşim ellerine kollarına sağlık
  yumurtayla seker peelingi denendi benim tarafimdan ve gercekten cok yararli denemenizi tavsiye ederim paylasimin icin tesekkür ederim casper835..