Bu Sezonun Favorileri

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Bu Sezon Neler "İn" Merak Ediyor Musunuz? O halde haberimize bir göz atın!

  ------

  Bu yıl modada özellikle kadınsı çizgiler hakim. Drapeli bluzler, vücudu sıkı sıkı saran büstiyerler, file çoraplar, yüksek belli kemerler, bir karış boyu etekler, süper mini elbiseler, bağcıklı sivri topuk botlar ya da çizmeler sezonun vazgeçilmezleri arasında.

  Geçen sezonun favorileri arasında yer alan kürk bu kış da vitrinleri süslemeye devam ediyor. Kürk, bu yıl sadece montlar ve mantolarda değil; elbiseler, etekler, ve ceketlerin uçlarında da bol miktarda kullanılıyor. Özellikle yapay kürklerin ön plana çıktığı bu sezon, içi kürklü kruvaze kabanlar, yakası kürklü kadife montlar, modayı yakından takip edenlere değişik alternatifler sunuyor.

  Soğuk kış günlerinin bastırdığı şu günlerde rengarenk atkı ve bereler de büyük ilgi görüyor. Yünlü atkı ve berelerin yanı sıra, kürk şapkalar ve özellikle tavşan kürkü boyunluklar hem şıklığınızı tamamlıyor hem de içinizi ısıtıyor.

  Bu kışın favori renkleri arasında beyaz, kemik, bej gibi açık renkler hakim. Kış için kullanımı oldukça zor olan bu renkleri kazaktan, pantolana, şapkadan cekete kadar herşeyde görmeniz mümkün. İyi bir moda takipçisiyim diyorsanız tercihinizi açık renklerden yana kullanmalısınız.
  Bilgilerin icin cok tesekkürler canim
  teşekkürler ellerine sağlık
  paylaştığın bilgiler için çok teşekkür ederim.
  cok sagol bilgilerin icin cadikizcim tesekkürler
  teşekkür ederim
  teşekkürler