Kadınca > Sevimli Bir çiftmisiniz

  Birbirinizi o kadar çok seviyorsunuz ki, neredeyse çocuklar gibi oynaşıyorsunuz. işte sevimli bir çift olduğunuzu gösteren işaretler;
  1-Birbirinize ofis içindeyken yada resmi bir yerde bile çocuksu bir sesle ve kelimelerle konuşuyorsunuz.
  2-Birbirinize gönderdiğiniz e-postaların sonuna mutlaka romantik birkaç satır yada aşkınızı ifade eden ikonlar iliştiriyorsunuz.
  3-Orta Doğuda savaşı konuşurken bile bir anda birbirinizin vücudunun herhangi bir yerinin konuşurken aldığı şekle övgüler yağdırıp birbirinizi gıdıklamaya başlıyorsunuz.
  4-Restoranda yada birlikte katıldığınız bir toplantıda lavaboya giderken birbirinizden ayrılmak zorunda olup geri döndüğünüzde Seni çok özledim diyorsunuz.
  5-Sadece Bizim şarkımız değil, Bizim restoranımız , Bizim içeceğimiz hatta Bizim tuvalet kağıdı markamız a sahipsiniz.
  6-Büyük bir arkadaş grubuyla birlikte dışarıda bir yemekte bile onu ellerinizle besliyor ve sizde onun tabağından bir şeyler yiyorsunuz.
  7-Kendi hastalığınızda bahsederken bile çoğul özne kullanıyorsunuz. örneğin, grip olduğunuzu iş arkadaşınıza söylerken Grip olduk.. gibi cümle kullanıyorsunuz.
  8-Bir örnek pijamalarla yatağa giriyorsunuz. Hatta tavşan tüyü terlikleriniz bile aynı.
  9-Herkesin içinde bile birbirinize tutkulu bir şekilde Fransız öpücüğü konduruyorsunuz.
  10-Bir partide yada kokteylde birbirinizin yanından ayrılıp salonun başka bir köşesine giderken bile birbirinizi hayranlıkla izliyorsunuz. Hatta salonun farklı köşelerinden birbirinize işaret diliyle Seni seviyorum mesajları gönderiyorsunuz
  sagol bilgilerin icin cadikizcim
  ya bizde sevimli bir çiftiz demekki