foto - lostmaze
  Administrator Şifresini Kırmak
  Bahsettiğin program windows un sistem dosyalarına hasar vererek sistemin çökmesine de neden olabiliyor. Bu yolu deneyecek olan arkadaşların sistemlerinin yedeklerni alması tavsiye ederim...
  flashfxp nasıl daha hızlı hale getirilir ?
  Flashfxp programında hız attırımı diye bir olay yok.

  Hız İnternet bağlantına ve Ftp Server daki yogunluga göre değişmektedir.
  Advanced Image Resizer v2.0 +Resimler ve Avatarlarınızın Boyutlarını Ayarlayabilirsiniz+
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Bu programı kullanarak Resimlerinizin yada Avatarlarınızın Boyutlarını Ayarlayabilirsiniz...

  download
  KASTAMONU
  Kastamonu Türkiye'nin Tarihiyle, Doğasıyla en güzel illerinden bir tanesi...
  linux taki mirror olayı
  linux ta mirror (folder) Yansı dizinler vardır.

  Bu mirror olayı linux te terim olarak görebilirsin. Mesela resmi bir linux ftp sinde linux le ilgili programlar, dökümanlar var diyelim aynı dökümanlar, programlar Başka bir ftp de yer alıyorsa ona mirror (yansı) klasör diyoruz.
  silindi
  Emin Çölaşan veya Şakir Süter veya X bir şahsiyetin görüşünü ele alırken olayı kişiselleştirip zaten bu adamı biz kötü olarak biliyoruz.. haliyle yazdıkları doğru olamaz mantığından hareket etmek yanlış bence...Bakın ben ne Emin Çölaşanı nede Şakir Süteri sevmem belki ama yazdıklarına katıldım
  Emin Çölaşan veya Şakir Süter veya X bir şahsiyetin görüşünü ele alırken olayı kişiselleştirip zaten bu adamı biz kötü olarak biliyoruz.. haliyle yazdıkları doğru olamaz mantığından hareket etmek yanlış bence...Bakın ben ne Emin Çölaşanı nede Şakir Süteri sevmem belki ama yazdıklarına katıldım

  Yazdıklarımızı yanlış anlamışsın sanırım sen emin çölaşan ve şakir süter in yazılarını baz alıp bu konu hakkında onların düşüncelerini destekleyici ve doğruymuş gibi ele aldın ve bizim de bunu kabullenmemizi istedin. Bizde sana dedik ki biz bu yazarların ön yargılı olduğunu düşünüyoruz bu yüzden yazdıklarını katılmadıgımızı ancak senin bu konuyu bu şekilde başkalarını incitecek siyaset e kayan bir uslupla ele almanın Forum Kurallarına yasak oldugunu ve Düşüncelerini bu usluptan uzak bir şekilde bizlerle paylaşmanı rica ettik.

  Tayyip beyin geçirdiği hapis süreci içinse yine yanlış bir noktadan argüman yakalamışsınız....Ben halk iradesiyle haricindeki birileri o kanunu değiştirdi demedimki...Benim söylediğim ..''.O maddeden mağdur olan Tayyip Bey ve hükümeti yeni ceza kanununa ona benzer maddeler koydurdular'' demekti..Yani bu gün birisi bir mitingde''CAMİLER KIŞLAMIZ..MİNARELER SÜNGÜMÜZ'' der ise hakkında suç duyurusunda bulunulabilir... Bu çok garip değilmi sizce....(halkı düşmannlığa alenen tahkir.... gibi bir şey bu yeni kanunda)

  Şimdi benim de son sözüm şudur. Bugün bir öğrenci nazım hikmet in şiirini okudugu için gözaltına alınıyorsa bu işte bir yanlış var demektir. Umarım herşey düzelecektir. Ancak yukarda yazdıklarını incelersen senin anlatmak istediğinin bu olmadıgını anlarsın.

  Ancak eskilerden bir gerçekle konuyu bitiriyorum eskiden

  Dünyanın şeklini dikdörtgen olarak görürlermiş biri çıkmış dünya yuvarlak demiş diğerleri yok dünya dikdörtgen yalan söylüyorsun diye diretmişler ve dünya yuvarlak diyeni idam etmişler. Ve seneler sonra Dünyanın Yuvarlak oldugu macellan tarafından keşfedilmiş. Sen dünya dikdörtgen diyorsun ve yuvarlak diyenleri idam etmeye çalışıyorsun yazılarında... Bir gün herşey ortaya çıktıgında sende göreceksin dünyanın yuvarlak oldugunu

  Saygılar

  LÜTFEN FORUM KURALLARINA UYALIM...
  silindi
  sizinki hiç sevmediğiniz bir adamın 2X2=4 eder demesine bile '' yahu bu adam soyu sopu belli olmayan...geçmişi şöyle olan.. böyle olan... hatta çalıştığı yer hakkında da şunlar söyleniyor.. katılmamak lazım'' demek gibi birşey...

  1. 2x2=4 Herkes Tarafından Kabul edilen Bir Kanundur. Uzayda Yer Çekimi Yoktur. 5x5=25, Su=h2O Bunlar Kişiden kişiye değişmez. Bunların doğrulugu ispatlanmıştır.
  Ancak bir yazarın Tayyip Erdoğan için söyledikleri ortaya attıkları fikir kişiden kişiye değişebilir. Biri kabul edebilir diğeri etmez. Ve sen bu konuyu öyle bir anlatıyorsun ki sanki doğruymuş gibi başkalarına empoze etmeye çalışıyorsun. Sanki Kanunmuş gibi davranıyorsun...

  sonra bakıyorum kurallardan bahsedenlerin tamamının bu alanda söyleyebilecekleri var... hemde benim yaptığımın aynısını yaparak.. hatta şu yazar şöyle bu yazar şöyle bundan önceki hükümetler şöyle diyerek... hakkaten enteresan.. demekki işte insan psikolojisi....

  2. Biz yorum yaparken kurallar içinde başkasını incitmeyecek ve yorum hakkı verecek şekilde fikirlerimizi, düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Burada bu konuya yorum yazanlar seni suçlu buluyorsa bu konuda biraz düşünmem lazım.

  sonra şunuda söyleyeyim Tayyip bey 2 sene hapis yattı diyen arkadaşa...

  evet şiir okudu diye hapis yatan Tayyip Beyin milletvekili seçilmesi o bana görede çok garip ceza kanununun kaldırılmsı ile mümkün oldu...

  3. İşlerine gelmeyen Tayyip Erdoğan'ın başbakan olmaması için ellerinden geleni yaptılar. Cezaevine attılar. Laiklik düşmanlıgıyla suçladılar. Ama ne oldu Halk onu Ezici bir üstünlükle Başbakan seçti onurlandırdı. İşte bu kanunu kaldırma gücünü ona halk verdi yoksa Tayyip bey seçilebileceğini mi sanıyordunuz.

  Sende Dostça Kal.
  format atmadan disk bölmek
  Partition Magic 8.05 -- (Yeni Versiyon)

  Bu programla istedğini gerçekleştirebilirsin. Ancak Kullanacak arkadaşlara sistemlerinin yedeklerini almalarını öneririm. Aksi bir durumda yanlış birşey yaptıgınızda dosyalarınızı kaybedebilirsiniz.
  DİZİ VCD LERİ
  Forumun P2P PAYLAŞIM bölümüne gidip Ordaki dökümanları kullanarak istediğini gerçekleştirebilirsin.
  silindi
  Şimdi Yazdıkların hakkında bende yorum yapmak istiyorum.

  Akşam Gazetesi yazarlarından birisinin makalesine dayanarak onu destekleyen onu örnek gösteren bir yorum yaptın.

  Şimdi ben sormak istiyorum bu Gazete Kimin Türkiye'yi Sömüren Medya Patronlarından Birisinin. Bu medya patronu kim. Cebinden Beş Kuruş Para Çıkmadan Devlet içindeki bağlantılarını kullanarak Devletin Parasıyla, Devlete Ait Olan Malları ele geçiren bir kartelci zihniyettir. Sözde Yardımsever adı altında ve GAZETE VE TV'LERİNİ KULLANARAK SİYASETCİLER ÜZERİNDE BASKI KURMAYA ÇALIŞAN İNSANLAR.

  Şimdi soruyorum sana bu gazeteci kendi patronlarının yaptıklarını yazamıyorda onların maşası olarak patronu adına çalışıyorsa yazılarıyla patronuna hizmet ediyorsa siz bu insana inanabilirmisiniz.

  Şimdi Tayyip Erdoğan Buralara kolay kolay gelmedi.

  1. Şiir Okudu diye 2 Hapis Yattı. O zaman bu gazeteler yine patronlarına hizmet ediyordu.

  2. Tayyip in Seçilme hakkını almaya çalıştılar yine başaramadılar. Yine Bu gazeteler en baştaydı.

  3. Tayyip Seçildi. Şimdi Hortumları kesildi, Devleti Sömüremedikleri için yine bu adama saldırıyorlar. Ama Tayyip işlerine gelse ne güzel olurdu başarılı olurdu ancak işlerine gelmediği için böyle yazıyorlar...

  Bunların Patronlarıyla iyi olursan Bunların Yazılarıda İyi Olur. Ancak Kötü Olursan Seni Yazılarıyla Bu Ülkenin En kötüsü yaparlar ne yazık ki

  BU ZİHNİYETTEN KURTULALIM.
  silindi
  Kimse seni düşüncelerinden veya görüşünden dolayı ayıplayamaz veya hor göremez. Ancak şuda varki Gerçek hayatta toplum içinde olduğumuz sürece uymamız gereken bazı kurallar vardır. En basitinden Kırmızı ışıkta geçersek polis e de yakalanırsak cezayı yeriz. Polis in amacı nedir. Belirli Kural ve Kanunlara dayanarak toplumda huzuru sağlamak. Polis bu hakkını kullanmasa ne olur toplumda karmaşa oluşur.

  Şimdi bu durumda senin düşüncelerini başka insanlarla paylaşman gayet doğal ancak içeriği bu board ta konulan kurallara aykırı geliyorsa bu durumda görevli olan insanın seni uyarması en doğal hakkıdır. Bizim amacımız Board ta düzenin korunmasını sağlamaktır. Bu durumda senden rica ediyorum düşüncelerini açıklamadaki uslubun başka insanları kıracak, üzecek ve Board kurallarına çiğneyecek şekilde olmasın. Bunları yaptıgın sürece bu board ta düşüncelerini özgürce paylaşabilirsin. Ancak uymadıgın takdirde ehliyetine süresiz el koyarız.
  ustalar bi yardım edermisiniz
  Eğer administrator şifrelenmişse güvenli mod ta administrator olarak açamazsın.
  Hızlı FTP SERVER Kurulum Rehberi +Resimli+ Mp3+Film+Program ..vs paylaşımları için.
  Arkadaşlar dikkat etmeniz gereken husus.

  1. Adsl hizmeti alıyorsanız IP nizin Statik(sabit) olması gerekmektedir.
  RAP DINLEYENLER VE DESTEKLEYENLER
  Eğer Rap ile ilgili sağlam bir toplama albüm arıyorsanız. Yeraltı Operasyonu Serisini öneririm. En iyi rapciler burada Full Albümler bölümünden ulaşabilirsiniz.
  DirectX hakkında!!
  Sorun Directx ten olmayabilir. Ama illa kaldırıcam diyorsan alttaki linkteki programı kullanarak kaldırabilirsin.

  Tıkla
  Ulead Gif Animator 5
  Registry de oluşan bir hatadan dolayı böyle bir hata alıyor olabilirsin.

  Programı kaldır. Registry doctor programı kullanarak temizlik yap. Daha sonra programı yeniden kur.
  iso Buster (Yardim)
  UltraISO ME 7.51.969 [.iso .bin Cd ye yazdırma programı]

  Bu programı kullanarak hem açabilir istersen cd ye yazdırabilirsin.
  Ulead Gif Animator 5
  kapanma diyerek Ulead gif animator programıo hata mı veriyor. Yoksa bir anda mı kapanıyor.
  Createphpbb deki Sorunum!
  phpbb nin hangi versiyonunu kullanıyorsun çünkü 2 den sonraki versiyonlarında flood koruması var. Güvenlik kodunu yazmadan üye olunmuyor. Bu şekilde flood saldırılarından forum unu koruyabilirsin.
  Yardımcı Olabilirmisiniz
  http://download.betanews.com/download/1094057842-3/klcodec247f.exe

  Bunu da kullanabilirsin...
  BEŞİKTAŞ MI EFES PİLSEN Mİ...ŞAMPİYON KİM OLACAK...
  Efes Pisen 4 - 1 geçer.
  modem zoom x5
  Ben onlarca ZoomX5 modem de sattım hiçbir sorun yaşamadım. Size modem i satan firma eski versiyonlu olanı satmıştır. Zaten Zoom modemler Türk Telekom un Tavsiye ettiği modemlerin başında geliyor.

  Ben ayrıca Alcatel modemleri de tavsiye ediyorum.
  TÜRKİYE 0 YUNANİSTAN 0
  Kim ne derse desin En büyük Suç Teknik Direktör Ersun Yanal'ın....

  Diyeceksiniz Ersun Yanal'mı gol atıcak diye.

  bir ara topla oynama oranı Türkiye %78 Yunanistan %22 iydi. Oyuncuların hepsi elinden geleni yaptılar bol bol pozisyon buldular. Ancak Yunan defansı iyi konsantre olmuştu ve yan toplarda üstünlük sağlamışlardı.

  Şimdi Hakan Şükür gibi DEfansaları tedirgin eden. Uzun boyunun avantajıyla hava toplarında başarılı olabilen bir futbolcuyu bu maçta oynatmamak ve bu işte inat etmek gerçekten yapılabilecek en büyük hatadır. Bu Seyirciye ve Türkiye'ye yapılmış en büyük ihanettir. Hakan olsa Yunan Defansı tedirgin olucak yüksek boyunun avantajıyla hava toplarında gol pozisyonları bulabilirdik. Fatih iyi bir futbolcu ancak Forvette fazla etkili olamadı....

  Şu maçta Hakan Şükür ü görememek bir futbolsever ve TÜRK olarak beni çok kızdırdı...
  bilgisayarlarımda çözemediğim sorunlar var.
  Yazdıgın hataya bakarak sistemlerinde virüs oldugunu düşünüyorum. Ancak donanımsal bir sorun da olabilir. Şimdi ilk önce iyi bir antivirüs taraması yapmanı tavsiye ediyorum.

  Donanımsal bir sorun da olabilir. Power supply..
  Format
  şimdi xp cd sinden format atarken bazen yanlışlıkla kullanıcılar diğer partitionları seçebiliyor. Ama bunca yıldır bilgisayar kullanıyorum binlerce format atmışımdır format c: yazdıgımda sadece c yi formatladı.
  bilgisayarlarımda çözemediğim sorunlar var.
  bilgisayarlarda xp mi yüklü yoksa win98 mi. Xp varsa Sp kaç.
  oyun a
  sp2 varken kur. Sp1 yüklü iken Windows otomatik yükler. Veya sana sorar

  Masaüstünde Bilgisayarım a sağ tıkla Özellikler kısmından Otomatik Güncelleştirme kısmını aç.
  ustalar bi el atın be
  Bu programla Cdlere koruma ekleyebilir ayrıca şifre de ekleyebilirsin.

  http://www.cryptcd.com/ccdsetups/ccd4prosetup.exe
  CAWH6Z4L. wirüs mü acaba
  Virüs değil.
  oyun a
  ftp://aiedownload.intel.com/df-support/7373/a08/win2k_xp142.exe

  Bunu çek ve kur..

  Şimdi zaten sp2 çıkmadan önce en çok tartışılan konu Sp2 nin oyunlarda ve programlarda çıkardıgı sorunlar üzerineydi. Bu yüzden oyun oynamak isteyen arkadaşların Sp2 yi kurmamalarını bunun yerine Sp1 kullanıp sistemlerini sürekli güncel tutmalarıydı. Sana da tavsiyem budur. Benim bir makinemde sp2 yüklü diğerinde güncelleştirilmiş sp1, Sp2 yüklü bilgisayarda oyun oynayamıyorum OpenGL hatası veriyor. Sp1 yüklü bilgisayarda sorunsuz oynuyorum. Belki pc özelliklerine göre değişiyordur diye düşündüm.

  Daha sonra 1 bilgisayara 2 işletim sistemi kurdum biri sp2 diğeri sp1 liydi yine aynı sorunu yaşadım. Sp1 de sorunsuz oynadım. Bu yüzden yukardaki yamayı kurmanı tavsiye ediyorum.

  Ancak sp2

  Intel (R) 82852/82855 yonga lı ekran kartlarında sorun çıkartıyor.