Genel > Fenerbahçe'de akılalmaz 'şike'

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  Her zaman Olduğu Gibi ;

  Her Dalda Şampiyon , Her Dalda En Büyük Şikeci ;

  FenevBahçe .. Bu Kupayıda Guinness Rekorlar Kitabına yazsınlar LÜTFEN ! ağlarız ama..

  Haber Detayı için tıklayınız
  Aynı haberi Beşiktaş bölümünde paylaştım bugün,az sonra sanada saldırırlar.

  number sen buraları bilirmiydin yaww
  ezil büzük olmuslardır sorun deel:D
  @@@@@@@@Numberone hoş geldin saffet nerdesin yaw beş senedir görmedim seni?ßß?hayirdir`????
  aßicim ße okul faLan derken nete fırsat bulamıyoruz , işte fenevde olmasa giremices buralara :D
  [QUOTE=MARDINLI1986;2608359]
  "Haberden dolayı çok üzgünüz"
  25 Nisan 2008 Cuma

  TFF İstanbul İl Temsilcisi Yemen Ekşioğlu, bugün bazı gazetelerde Wolkswagen Turnuvası ile ilgili olarak yayınlanan haberlerden dolayı üzgün olduklarını belirterek TFF İstanbul İl temsiliciliğinin resmi sitesinde bir açıklama yayınladı. Yemen Ekşioğlu'nun açıklaması aynen şöyledir.

  "KAMUOYUNUN DİKKATİNE
  Bugünkü gazetelerde yer alan, Fenerbahçe Spor Kulubü minik oyuncuları ile ilgili haberden dolayı çok üzgünüz. Ancak Fenerbahçe Spor Kulubü, bu oyuncuları nüfus yaşları tutsa bile bizim organize ettiğimiz 15. haftası oynanan Minikler Ligi'mizde oynatmamışlardır.
  Hatta bu oyuncuların oynayacakları kategorilerin belirlenmesi açısından kendileri bizzat İl Temsilciliği'mize müracaat ederek, kemik testlerinin yapılmasını istemişlerdir.
  Yapılan testler kendilerine 1 hafta önce bildirilmiştir. Buna rağmen liglerimizde bu oyuncular oynatılmamış olup [COLOR="#ffffff"]adı geçen Wolkswagen Turnuvası resmi bir organizasyon olmayıp İl Temsilciliğini ilgilendirmemektedir. Bu turnuva özel olup, yaş kategorileri ne olursa olsun istedikleri oyuncuyu oynatabilirler. Bu konu tamamen ilgili kurum ve kuruluşu bağlamaktadır. Kamuoyunun dikkatine sunulur.
  Yemen EKŞİOĞLU
  T.F.F. İl Temsilcisi"


  http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/11572/


  [QUOTE=okanoo28;2608375]Türkiye' ye Cristiano Ronaldo, Henry, Ronaldinho ve avrupada ne kadar oyuncu varsa getiren gazetelerin haberlerin kanıp yorum yapan arkadaşlara ithafen..

  Haber sunarken ve altına yorum yazarken bundan sonra araştırıp konuşabilmeniz dileğiyle...

  KAMUOYUNUN DİKKATİNE!!!

  Bugün tarihli Fanatik Gazetesi'nde ve bazı diğer gazetelerde "Skandal" başlığıyla yer alan ve şartnamesinde 12-13 yaş grubundaki oyuncuların oynayabileceğinin yazılı olduğu halde "Minikler Turnuvası" olarak duyurulan "Volkswagen Junior European Masters Turnuvası" Türkiye elemelerinde Şampiyon olan takımımızda yaşı büyük oyuncu oynatıldığı iddialarını içeren haber, baştan aşağı yanlı yanlış bilgilerle kaleme alınmıştır. Çünkü yayınlanan bu haber bir gazetecinin araştırma haberinden çok turnuvada yenilgi yaşayan bir takımın feryadından öteye gidememektedir. Oyuncularımız, turnuvanın şartnamesine uygun şekilde ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne yakınlığıyla bilinen adı geçen takımın kongre üyesi TFF İstanbul İl temsilcisi Yemen Ekşioğlu'nun da onayladığı lisansların turnuva yetkililerine ibraz edilmesiyle bu turnuvada oynamış ve hem Galatasaray, hem Beşiktaş takımlarını yenerek bileklerinin hakkıyla şampiyonluğa ve bu kategoride Türkiye'yi Avrupa'da temsil etme hakkı kazanmışlardır.

  Gazetedeki iddialara gelince; bunlar yenilgiyi kabullenememekten kaynaklandığını düşündüğümüz, tabiri caizse 'öküz altında buzağı' aramaya yönelik asılsız görüşlerdir.

  Volkswagen'in düzenlediği bu organizasyonda bize gelen turnuva şartnamesinde kulübümüzde lisanslı 1995-1996 doğumlu oyuncuların oynayabileceği bildirilmiş ve TFF'nin bize verdiği lisanslarda 1995 doğumlu olarak gözüken oyuncularımız bu turnuvada oynamıştır (Bu lisanslarda, haberde adı geçen Yemen Ekşioğlu'nun da imzası mevcuttur). Sezon başı İstanbul Üniversitesi Spor Hekimliği Ana bilim dalından alındığı iddia edilen raporlarda oyuncularımızın büyük olduğu iddia edilmekte, ancak gazetede yayınlanan rapor kupürlerinde de görüleceği üzere 24.04.2008 tarihi açıkça okunmaktadır.

  Sonuç itibariyle turnuva şartlarını kabul etmek suretiyle sahaya çıkan takımlardan Fenerbahçe şampiyon olmuş, kupayı kaldırmıştır. Bu kategoride sol el ve sol dirsek grafileri esas alındığından bu çocuklarımızın Betamar görüntüleme ve tanı merkezinden alınan 28.03.2008 tarihli raporları 13 yaş ile uyumlu olarak değerlendirilmiştir.

  Spor kamuoyuna duyurulur.


  Şenol Çorlu

  Fenerbahçe Spor Kulübü

  Gençlik Geliştirme Programı Koordinatörü

  BETA-MAR TANI ve GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ
  LABORATUVAR ANALİZ SONUÇLARI


  MURAT RÜZGAR' a AİT KEMİK TESTİ RAPORU

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  HÜSEYİN RÜZGAR KEMİK TESTİ RAPORU

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  GÖKHAN GÖZ KEMİK TESTİ RAPORU

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız


  FURKAN TAŞDEMİR KEMİK TESTİ RAPORU

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız  Bu SKANDAL konuyu hep açık tutabilmeniz ümidini taşıyorum...
  buyrun arkadasim
  İşte Fenerbahçe gerçeği
  Şu takımın kaptanı Benim en yakın arkadaşım..Yan komşu.

  Haber doğrudur ama kaptanın yaşı küçültülmemiştir.