Duygusal > Bir Bebeqin Yarim Kalmis Gunlugunden..!!

  5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayim. Varim. Müthi$ bir duygu bu. Var oldugumu henüz annem ve babam bilmiyor.
  Bir elma çekirdeginden bile küçügüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varim ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varligimi ve benligimi hissedebiliyorum. Bir kiz olacagim ve baharda çiçekleri sevecegim.

  19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kimildamam mümkün degil. Annem henüz farkinda degil ama onun kaniyla besleniyorum. Kalbini dola$ip gelen simsicak kan bana geliyor. Beni sevecek bir kalbin kipirtilarini $imdiden hissediyorum. Annem beni çok sevecek. Annem için güzel bir sürpriz olacagim.

  23 Ekim: Hiç göremedigim bir el agzimi biçimlendirmeye ba$ladi. Dudaklarimda onun dokunu$unu hissediyorum. Bu "el"in dokundugu yerler dudagim damagim oluyor. Dü$ünün bir yil sonra bu elin dokundugu yerde tebessümler açacak, gülecegim. Dudagimdan ve dilimden sözler dökülecek. Herhalde önce "Anne!" diyecegim. Anne duyuyor musun beni? Seninle konu$acagim. Sana gülecegim. Kimilerine göre hâlâ daha var degilmi$im& Nasil olur? Varim ve gülücükler sunacak dudaklarim da olmak üzere ya& Hem sonra bir ekmek kirintisi ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir. Öyle degil mi annecigim? Ah bir konu$abilsem!

  27 Ekim: Bugün pek mutluyum. İçimde tatli bir kipirti ba$ladi. Artik bir kalbim var. Kalbim atmaya ba$ladi. Hayatim boyunca böyle atip duracak. Sevgilerle dolduracagim kalbimi. Tipki anneminki gibi... Annem bedeninde iki kalbin birden atmaya ba$ladigini bilseydi ne kadar sevinirdi! Duyuyor musun anne?

  2 Kasim: Her gün biraz daha büyüyorum. Kollarim ve bacaklarim da biçimlenmeye ba$ladi. Hele bir büyüsün kollarim bak nasil kucaklayacagim seni annecigim. $u ayaklarim da tamamlansin da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz. Belki birlikte okula gideriz.

  12 Kasim: Ah evet& Bunlar, bunlar ne kadar sevimli ve küçük $eyler. Aman Allah'im parmaklarim da çikmaya ba$ladi. Bunlarla çiçek toplayacagim, annemin elini tutacagim, kalem tutacagim. Belki de güzel bir $iir yazacagim. Annecigim, orada misin? Ellerimi ellerinin arasina koymak için sabirsizlaniyorum.

  20 Kasim: Oh, nihayet.. Annem doktora gitti. Burada oldugumu ögrendi.. Ya$asin! Doktor teyze özel bir cihazla gördü beni. Ultrason diyorlarmi$. Resmimi bile çekti. Sevinmiyor musun annecigim? Seneye kalmaz kollarinin arasinda olacagim&

  25 Kasim: Artik babam da burada oldugumu biliyor. Fakat henüz kiz oldugumun farkinda degiller. Onlara sürpriz yapacagim..

  10 Aralik: Bugün yüzüm tamamlandi. Artik iki güzel gözüm, bir küçük burnum, dudaklarim ve yanagim var& Anneme benziyorum galiba&

  13 Aralik: Artik çevreme bakabiliyorum. Etrafim çok karanlik ama olsun. Yine de mutluyum. Ya$iyorum ve varim. Kisa bir süre sonra gün i$igini görebilecegim, renkleri ve çiçekleri taniyacagim. Rüyamda gördüm. Dünyada gökku$agi diye bir $ey varmi$.. Onu çok merak ediyorum.. Annecigim, babacigim sizin yüzünüzü de görecegim. Tani$acagiz&. Mutlu olacagiz. Gülü$ecegiz..

  24 Aralik: Kulaklarim daha iyi duyuyor artik. Annecigim, senin kalbinin seslerini duyuyorum. Benim kalbimin ati$larini da sen duyabiliyor musun? Hatta sesini bile taniyabiliyorum. Sesin ne kadar tatli Hiç duymadigim bir $ey bu& Güzel ve saglikli bir kiz olacagim. Kollarinda uyuyacagim, yüzüne bakacagim, o tatli sesini dinleyecegim. Benim için ninni de söyleyecek misin annecigim? Sen de beni özlüyorsundur mutlaka& Beni koklayacaksin.. Çok seveceksin, degil mi?

  28 Aralik: (84 gun sonra)Anne burada bir $eyler oluyor. Doktor abla neden mutsuz bakiyor böyle... Sen aci çekiyor gibisin. Kalp seslerin degi$ti... Sustun. Benimle niye konu$muyorsun anne? Anne& Anne& Annecigim& Yüzümde soguk bir $ey hissediyorum. Anne, yüzümü parçaliyorlar... Anne bir $eyler yap& Anne& Kolumu çekiyorlar anne& Canim yaniyor anne... Anne& Ayaklarimi parçaliyor bu $ey anne... Beni sana baglayan damari kopardilar anne& Anne kalbimi parçaliyorlar& Annecigim!! Anne!! Anne!! Ah! Ah!

  Kürtajiniz tamamlandi hanimefendi. Geçmi$ olsun!

  helal olsun o bebeğe walla
  ellerine sağlık
  çok dokunaklıydı arkadaşım...ellerine sağlık, teşekkürler...
  helal sana ustam. çok dokunaklı yazılmış
  BEBEK İYİ DEMİŞ VALLA
  eline sağlık güzel yazmışsın

  kürtaja karşıyım
  change arkadasim sagol ..
  EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK

  ellerine saglik arkadasim güzel harika
  @ Hamaz

  Komik Olan Ne Ben Anlamadım..

  harika bisey
  cok sagol
  yazik oldu bebege
  anneler nasil böyle yapabiliyor
  tesekkurler ellerine saglik ilginc birseyy
  bence bu yazıyı bütün doğumhanelere asmak lazım bakalım ozaman o canım canı alabilecekmi anneler görsünler çocuklarını nasıl katlediyolar çok sağol change yüreğine sağlık
  ellerine sağlık
  ellerine sağlık arkadaşım yüreğin dert görmesin..
  ÇOK GÜZEL
  Yazik bebege ya..
  Bende kürtaja karsiyim!,bebek ne kadarda ümitlenmis..

  Ellerine saglik!
  tesekkürler icim gitti cok üzüldüm ellerine saglik
  bebek değil sankim roman yazarı.
  helal walla.
  Ellerine SaGLıK HeM$o