Teknoloji > ttelekom 1 nisan şakasımı yaptı aceb?hani 512.bilen varmı ne iş bu?

  sanırım 512 telekomun 1 nisan şakasıydı testlerde hemen hemen daha önceki sonuçların aynı cıkıyo bir bilen varsa açıklasın
  Dostum öyle bir şey olsun ben 1 katrilyonluk vada acarım ve kesin kazanırım böyle bir şey yapsınlar başbakanın yanına cıkarım be nasıl böyle bir şey olur ya yemin ediyorum dava acarım bütün türkiye arkamda olur.
  sen gene iyisin bizde hız dahada azaldı
  hadi hayırlısı
  hizlanma felan yok ki arkadaşim daha hersey eskisi gibi duruyor
  internetde oyle bi söylenti vardi ama yalanmiş
  yaw ben telekoma sordum burada o zaman bana da 512 olacagını onlar sölemişlerdi. niye böle bi şaka yapsın ki telekom. ama telekomdan bu konu hakkında bi bilgide gelmedi simdiye kadar... Bence telekom un hemen bi acıklama getirmesi gerekiyor konuya
  Bizim buradaki telekom bölge müdürünün haberi bile yok.Bence bu tamamaen ya şaka yada yalandı.Koskoca telekom müdürünün nasıl haberi olmaz değilmi???
  arkadaslar bu 1 nisan $akasIysa çok kötü bir $aka...
  zannedIyorum ki bu hIzlanmalarI nisan ortasI yada sonuna dogru yapcaklar
  galiba adsl hIzlarIndaki artI$ yava$ yava$ olcak
  bu baslIktamain-board alemine duyurulmuStu
  önemli kIsmInI dikkate alIrsak bu bir saka deil...dir insallah
  inşallah şaka değildir... zannedersem hemen 1 nisan günü değil ilerleyen günlerde artar hızlar....
  ARKADAŞLAR GERÇEKTEN HIZLANDIRMA OLUCAK. AMA NE YAZIK Kİ BİZİM ÜLKEMİZDE BAZI ŞEYLER YAVAŞ İLERLİYOR. BENİM TÜRK TELEKOM MERKEZDE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIM VAR ONLAR BİZZAT SÖYLEDİLER BANA. AMA BUNU YAPMAK İÇİN İLK ÖNCE BAZI TEKNİK SORUNLARI ÇÖZMELERİ LAZIM. UMARIM BUNU EN YAKIN ZAMANDA ÇÖZERLER...
  bende geçenlerde gittim telekoma sordum nedir bu olay doğrumu falan diye.orda çalışanların bile haberi yok bu işten inşallah olur ama bilmiyorum yani telekomun açıklamasını beklemek gerekecek galiba
  Bu olur fakat gerçekten böyle birşey varsa bencede herkesin geçmesi nisan sonunu bulur.temennimiz telekomun daha iyi ve daha hızlı hizmetler vermesi.bununla ilgili bir açıklama yarın öbürgün telekomun sitesinde inşallah görürüz.
  Türk Telekomda çalışanlar birşeyden anladıkları yok. Teknik servis olayı berbat.

  Bir arkadaşım var. Dsl e üye oldu 1 ay giremedi. Bir türlü sorunu çözemediler. Daha sonradan olayı ben çözdüm. DSL 256 ya çıkarıldıgında bile böyle oldu. Çoğu kişinin haberi yoktu.
  Hız yükselmesi kademeli olacak 1 MAYIS'a kadar en düşük hız 512 KB olacak. Sabretmekten başka yapacagımız yok. Telekom ilk açıklamayı yanlış yaptı 1 Nisan tarihini verdi kademeli artacak 1 Mayıs'ta tüm hızlar 512 ye çıkmış olacak şekilde açıklama yapsaydı hevesimiz kursagımızda kalmazdı.
  Teknik Servis Acısından Kötüler Katılıyorum..Kendı Bılgım ve Becerım Olmasa Işım Zor Yane..
  @change dostum aynen arkadaş 1 ay uğraştı. Ama hatası Apache dls modem almıştı. Modem Dsl e uyumsuzluk yapmış Sistem güncellenmesi sonucunda düzeldi.

  Ancak DSL cilerin bunu bilmeleri lazımdı. Veya birisi bir akıl verdiginde bunu da düşünceleri arasına almalarıydı. Yapmadılar. Olan arkadaşıma oldu.

  Arkadaşlar Zaten Avrupa Birliği Uyum Yasaları arasında bile İnternet te AB norm larına uyum hakkında bir konu mevcut. AB normlarına göre en düşük İnternet hızı 512k olmalı.
  arkadaşlar 1 mayısa kadar yavaş yavaş yükseleceği doğru imiş
  bize sabretmekten başka bir seçenek kalmıyo
  bende bekliyorum ama hiç birşey olduğu yok herkez bir şey diyor hangisi doğru anlamadım ama belki 512 geçer saygılar
  zannetmem dostum antalya telekoma sordum 512 yükselecekmiş...KESİN
  keşke hızlar artsa bari çok güzel olur ama biraz zor gibi geliyor bana genede belli olmaz
  yani sadece avrupa birliği istedi diye olacak öylemi ben boşuna bugüne kadar oy kullanmadım işte vatandasa hizmet avrupa birliği zoruyla ey güzel allahım sen devletimize zeval verme ülkemi saviyorum ama olanlara bakınca doğrusu kahroluyorum telekomdan güncel bir dns nosu istedim 3. şahısa ulaşıncaya kadar 10 dk gecti ve aldığım cevap yokmuş kardes yurdumun güzel insanı markettemi satılıyo bu dns yaws
  Sana kolay gelsin Change Everything
  valka dedigin gibi işallah bişey olur kardeş hemen baglatırız...