Grafik > 10 Adet GIF Programları

  AVATAR VEYA GIF YAPMAK ICIN 10 ADET GIF PROGRAM..


  Ulead GIF Animator 5.0.5

  Ulead GIF Animator programı, web sayfalarınıza muhteşem animasyonlar yapmak için kullanılır. Program ile de iik imaj şekilleriyle görebilirsiniz. Yaptı ınız işleri hemen kaydedebilirsiniz. Anlık zoom yapabilirsiniz, ayrıca yaptı ınız animasyonları AVI, QuickTime formatında da kaydedebilirsiniz. Bir çok ödül almış bu programı mutlaka deneyin

  DOWNLOAD


  3D Flash Animator

  3D Flash Animator üç boyutlu modelleme ve flash animasyon hazırlama yazılımıdır. Etkileşimli flash animasyonlar yapılabilmesi için gerekli olan Action Script desteğine de sahiptir. Bu destek sayesinde profesyonel düzeyde animasyonlar hazırlanabilir. Yazılımla flash animasyonların yanı sıra; flash oyunları ve web sitelerine içerikler hazırlanması mümkündür.

  DOWNLOAD  CoffeeCup GIF Animator 7.6

  CoffeeCup GIF Animator programı ile web sayfalarınız için kolayca animayonlu GIF dosyaları yaratabilirsiniz. Klasörünüzdeki tüm resim dosyalarını thumbnail özelli i ile küçük boyutlu olarak görebilir ve sürükle-bırak yöntemiyle animasyonlar yaratabilirsiniz. CoffeeCup GIF Animator JPEG ve BMP formatındaki grafik dosyalarınızı otomatik olarak GIF formatına dönüştürebilir, isterseniz AVI formatında dosyalar yapabilir yada üzerinde oynama yapabilir.


  DOWNLOAD  CharacterFX 1.3.4

  CharacterFX , cizgifilim ve pc oyunların da gördügünüz karakterlere istediginiz hareketi verebiliyor onlarla basit filmler yapabiliyorsunuz. Animasyonlar ekleyebilece iniz bu karakterler artık sizin olacak ve istediklerinizi yapacaklar.


  DOWNLOAD


  Babarosa GIF Animator 3.6

  Babarosa GIF Animator , Web sayfalarınız için kolayca GIF animasyonları oluşturabilece iniz bir program. 13 farklı dosya formatındaki resimleri tanıyor. Animasyonlarınızda kullanabilece iniz vektör grafik, resim ve text editörleri mevcut. Ayrıca palet opimizasyonu ve veri sıkıştırma özelliklerine de sahip. Böylece animasyonlarınızın daha az yer kaplamasını sa layabilirsiniz. r.


  DOWNLOAD


  3D Canvas 6.5

  3D Canvas, fareniz ile sürükle bırak yöntemiyle gerçek zamanlı 3 boyutlu modeller ve animasyonlar yapmanızı sa lar. Ek olarak başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan tam bir obje çıkartabilirsiniz. Artık sizde o özenerek baktı ınız, ulen way be kim yaptıysa helal olsun dedi iniz animasyonlar ve resimler yapabileceksiniz.


  DOWNLOAD


  Animation EffectBox 1.2

  Animation EffectBox programı ile, animasyonlu ve hareketli GIF dosyaları oluşturabilirsiniz. Program ile hareketsiz resimlerinizi biranda canlandırabilir ve çok de işik objeler ortaya çıkartabilirsiniz.


  DOWNLOAD  MotionGIF

  MotionGIF programı ile kendi animasyonlu giflerinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca programla önceden hazırlanmış gifleri açıp düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Özellikle web tasarım işiyle uğraşanların elinde bulundurması gereken başarılı bir yazılım. Beraberinde gelen 45 efekti kullanarak resimlerinize hayat verebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz giflerinize saydamlık kazandırabilirsiniz.


  DOWNLOAD


  VizUp 1.6

  VizUp, Profesyonel animasyon sanatçıları gibi 3 boyutlu obje ve resimler yapabilirsiniz. Katı modeller oluşturma ve şekillendirme, boyama, ölçütlendirme vb. gibi bir çok özellikle profesyonel olarak 3 boyutlu resimler oluşturabilirsiniz.

  DOWNLOAD


  Flash Optimizer 1.30

  Flash Optimizer, özellikle web tasarımcıların ve herkesin kullanabilece i tek bir mouse tıklamasıyla çalışabilen, SWF dosyalarının boyutu %60 oranında düşürebilen bir program. %60 e varan oranlarda sıkıştırma iddia edilmekle birlikte biz denemelerimizde dosya boyutlarında genellikle %40 - %50 civarı bir küçülme elde edebildik. Ancak bu bile çok iyi.

  DOWNLOAD
  saol
  Teşekkürler arkadaşım paylaşımından dolayı ama benim bir sorunum var bu programların türkçesini bulamadığımdan bir türlü elimdeki jpeg resimler üzerinde değişiklikler yapamıyorumm genede çok teşekkürler ederim
  Ellerine Saglık Arkadaşım Sağol.
  ellerinize sağLık arkadaşlar
  çok saol yaaa
  @ leoankaralim
  Türkçe Olmadanda Yapabilirsin Biraz Karıştır..
  ellerine saglik dostum saol
  saolun
  tesekkurler
  saol ısbu ya en sonunda dermişim
  teşekkürler
  sagolasin ellerine saglik kardes
  saol dostum...
  Ellerine SağLıK Hem$o
  sonunda ben becerebildim avatardaki yazıyı ama iyi olmadı gibi
  eline saglık
  bu programlar baya işime yarayacak.çok sağolun
  eyvallah eline saglik hizmetinden ötürü cok sagol
  cok saol ellerine saglik
  cok güzel eline salik
  secmece olmuş
  MAİN-BOARD'A bu yakişir
  bakalım dostum
  sağol
  Teşekkürler Ellerine Emeğine Sağlık
  Te$eKKüRLeR
  Emegin icin Tesekkürler
  emegine saglık hocam
  ellerine emeklerine saglik
  cok tskler
  tsk ederim