Eğlence > EN GÜÇLÜ KİM?

  Zenginler kulübü özel bir yarışma düzenlemiştir...

  Açık havada yapılacak olan bu yarışmanın etapları şu şekildeydi; ortada bir masa ve masanın üzerinde çok sert bir içki var, yarışmacı bu içkiyi bir dikişte içecek, ondan sonra koşarak karşıdaki mağaraya girecek, mağaranın içinde çok vahşi bir ayı var, bu ayının ensesine bir tokat vurup mağaranın diğer kapısından dışarı çıkacak ve dışarda bekleyen çok güzel bir kadınla sevişecekti. Bu etapları tamamlayabilen yarışmacı birinci olacaktı.


  İlk olarak Alman yarışmacı tezahüratlar içinde masanın yanına geldi, seyircileri selamladıktan sonra içkiyi kafasına dikti. Fakat içki o kadar sertti ki Alman bunu içer içmez olduğu yere yığılıp kaldı.


  İkinci olarak masanın başına Fransız geldi, o da seyircileri selamladıktan sonra kendinden gayet emin bir şekilde içkiyi kafasına dikip mağaraya doğru fırladı; fakat tam mağaranın ağzına geldiğinde içkinin tesiriyle sızıp kaldı. Onu da alıp götürdüler.


  Son olarak Temel masanın yanına gelmişti. Diğer yarışmacılar iri yarı izbandut gibi adamlar olduğu halde, Temel ufak tefek, cılız olduğu için seyirciler epey gülüşmüşlerdi fakat bizimki gayet kendinden emin bir şekilde içkiyi kafasına dikip gözlerini 15-20 saniye kapalı tuttuktan sonra yıldırım gibi fırlayıp mağaradan içeri girmişti. Biraz sonra içerden hırıltılar, gürültüler, bağrışmalar feryatlar gelmeye başlamıştı. Aradan 20 dakika geçti yarışmacı ortada yok, 30 dakika yok derken tam 45 dakika sonra diğer kapıdan kan-ter içinde çıkan yarışmacı, elinin tersiyle alnındaki teri silerek :
  -Nerede ensesine vurulacak kadın ?  hahahahahahaa. hakkaten çok güldüm yahu nereden bulursunuz bunları ellerine sağlık
  olamazzzzzZzzZZZZzZZZZZzZzzz
  Ellerine saglik arkadasim Tesekkürler
  evet gercekten süper bir fikra
  ellerine saglik
  gerçekten çok güzel bir fıkra. ellerine sağlık.
  teşekkürler
  Çok iyiydi kardeş.


  mükemmel bir fıkra
  ellerine sağlık arkadaşım
  gülmekten öldüm ellerine sağlık kardeş
  süpperrrrrrrrr
  Temel sen bizim herşeyimizsin
  Allah akil fikir dagitirken Temel nerdeymis acaba?
  Ellerine saqlik..
  ellerine sağlık