En Son Hangi Filmi İzlediniz

Son güncelleme: 09.12.2023 12:38
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Konuş Benimle


  1 Eylül 2023 Sinemada / 1s 34dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Danny Philippou, Michael Philippou
  Senarist Danny Philippou, Bill Hinzman
  Oyuncular: Ari McCarthy, Hamish Phillips, Sunny Johnson
  Orijinal adı Talk To Me


  Özet
  Konuş Benimle, mumyalanmış bir eli kullanarak ruhların canlanmasını sağlayan bir grup arkadaşın hikayesini konu ediyor. Bir grup arkadaş, gizemli, mumyalanmış bir el bulur. Eli kullanan grup, bu sayede ruhları nasıl canlandıracaklarını keşfeder. Yaşadıkları heyecanın bağımlısı olan grubun içinde biri, ileri gidip korkunç doğaüstü güçleri serbest bırakır ve bu durum üzerine onlar, kime güveneceklerini seçmek zorunda kaldıkları bir durumla karşı karşıya kalır.

  7/10


  Güzel gerilimi yüksek bir filmdi , beğendim , iyi aktı film.
#03.11.2023 16:48 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Karanlık Gece


  28 Nisan 2023 Sinemada / 1s 54dk / Dram, Gerilim, Dedektif
  Yönetmen Özcan Alper
  Senarist Özcan Alper, Murat Uyurkulak
  Oyuncular: Berkay Ateş, Taner Birsel, Sibel Kekilli

  Özet
  Bir dağ kasabasında yaşayan İshak, amatör olarak müzikle ilgilenen genç bir adamdır. Farklı hayalleri olan beş arkadaşıyla büyüyen İshak, köyün genç kızı Sultan’a gönlünü kaptırır. Ancak genç adam, Sultan’a hislerini söyleyemez. Bir gün Ali adında yakışıklı genç bir adam, İshak’ın yaşadığı köye memur olarak atanır. Onun köydeki varlığı İshak’ın kıskançlığa kapılmasına neden olur. Bir süre sonra Ali aniden ortadan kaybolur. Köyde Ali’nin av sırasında kaybolduğu söylentileri çıkar. Ali gerçekten avda mı kaybolmuştur, yoksa onun kaybolmasının İshak ve arkadaşlarıyla bir ilgisi var mıdır?

  7/10

  Güzel filmdi , iyi oyuncular var , konusu da güzel.
#04.11.2023 12:37 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Locked In


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 36dk / Gerilim, Dram
  Yönetmen Nour Wazzi
  Senarist Rowan Joffe
  Oyuncular: Famke Janssen, Rose Williams, Alex Hassell

  Özet
  Lina, hayatının aşkı olacağını düşündüğü adamla yeni evlenmiştir ancak çok geçmeden tamamen mutsuz bir gelin olur. Kayınvalidesi Katherine ile anlaşamayan Lina, kendisini bir savaşın içerisinde bulur. Aralarındaki ilişki Lina'yı sırlarla, ihanetle, cinayetle ve onu yok edecek gibi görünen bir komployla dolu bir yolculuğa çıkarır. Peki gerçek kurban kimdir ve Lina kime güvenebilir?

  7/10


  Başarılı bir gerilim filmiydi beğendim.
#05.11.2023 14:07 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Temporada de huracanes


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 39dk / Dedektif, Dram
  Yönetmen Elisa Miller
  Senarist Elisa Miller
  Oyuncular: Paloma Alvamar, Andrés Cordova, Ernesto Meléndez


  Özet
  Bir grup çocuk, La Matosa çiftlik evi yakınındaki bir sulama kanalının bulanık sularında yüzen bir ceset bulur. Cesedin, bu ticareti ölen annesinden miras alan ve o kırsal bölgenin sakinlerinin saygı duyduğu ve korktuğu bir kadın olan Cadı'ya ait olduğu ortaya çıkar. Bu durum tüm köyü cinayetin neden ve nasıl olduğunu araştırmaya sevk eder.
  5/10


  Meksika filmi , pek sarmadı , boş bir film.
#06.11.2023 17:07 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Sen Benim Herşeyimsin

  9 Aralık 2016 Sinemada / 1s 47dk / Komedi
  Yönetmen Tolga Örnek
  Senarist Tolga Örnek
  Oyuncular: Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt, Melis Birkan


  Özet

  Çok küçük yaştayken öksüz kalan Sedat, babasının ona öğrettiği en önemli dersi, "korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin" mottosunu beynine kazır. Çıralı’da yenemediği korkuları ve babasından hatıra hayat tavsiyesi ile günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirir. Ancak bir gün bu sakin hayatı bir anda değişiverir. Günü birlik ilişkierinden biri olan Pınar, Sedat'ın kucağına bir bebek bırakıp aynı hızla ortadan kaybolur. İstanbul'a gelip Birol sayesinde iş bulan Sedat'ın hayatı artık kızının etrafında dönmektedir. Baba-kızın masal gibi geçen eğlenceli hayatları annenin tekrar ortaya çıkmasıyla bir kez daha kaos haline döner.
  Yönetmen koltuğunda Tolga Örnek'in oturduğu filmin başrolünü Tolga Çevik üstlenirken, filmin kadrosunda kendisine kızı Tuna Çevik, Melis Birkan ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

  7/10


  Tolga Çevik ters köşe yaptı komedi filmi beklerken duygu yüklü bir film çıktı , kendi kızı da gayet iyi oynamış , keyifli komik yönleride var filmin , uyarlama filmi ama başarılı.
#07.11.2023 13:01 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Deliha 2


  12 Ocak 2018 Sinemada / 1s 46dk / Komedi
  Yeniden vizyona giriş tarihi: 6 Temmuz 2018
  Yönetmen Gupse Özay
  Senarist Gupse Özay
  Oyuncular: Gupse Özay, Eda Ece, Ali Çelik

  Özet
  Deliha 2, aşk hayatında umduğunu bulamayan, pusulayı bu sefer de kariyer hayatına çeviren Deliha’nın yaşadığı maceraları konu ediyor. Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha için her şey kötüye gidiyormuş gibi görünmektedir. Ancak Zeliha’nın şansı bir gün sonunda döner ve çok şık bir restoranda işe kabul edilir. Artık Zeliha da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?

  Filmin senaristliğini yapan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay, Deliha 2 filmi ilk kez yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Aksel Bonfil, Eda Ece, Mehmet Er, Özlem Akınözü ve Fatih Özkan gibi isimler bulunuyor. Jean-Paul Seresin’in görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin müzikleri ise ilk filmde olduğu gibi Cem Yıldız’a ait.


  7/10


  Uzun zamandır bir türlü izleyemediğim Türk filmlerine devam , Deliha 2 , ilk film gibi eğlenceli , komik başarılı bir filmdi beğendim.
#08.11.2023 14:59 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Exorcist: İnançlı

  6 Ekim 2023 Sinemada / 1s 52dk / Korku
  Yönetmen David Gordon Green
  Senarist Peter Sattler, David Gordon Green
  Oyuncular: Leslie Odom Jr., Ellen Burstyn, Ann Dowd
  Orijinal adı The Exorcist: Believer

  Özet
  Exorcist İnançlı, başlarına gelenlerden sonra şeytanın en kötüsüyle yüzleşmek zorunda kalan bir adamın hikayesini konu ediyor. 12 yıl önce hamile olan karısını Haiti'deki depremde kaybeden Victor Fielding, kızı Angela'yı tek başına büyütür. Bir gün Angela ve arkadaşı Katherine, gittikleri ormanda kaybolur. Herkes onları arasa da kimse izlerine rastlamaz. Aradan geçen üç günün ardından Angela ve Katherine, başlarına gelenleri hatırlamadıkları bir şekilde geri gelir. Onların dönüşü ile bir dizi olay ortaya çıkar ve Victor kendisini şeytanın en kötüsüyle yüzleşmek zorunda bulur. Bu durum üzerine Victor, çaresizce benzer olaylara tanık olan Chris MacNeil’ı arar.


  7/10

  Biraz vasat kalmış gibi görünsede yine de izlettiriyor film kendini , farklı bir bakış açısı getirmişler ben beğendim.
#09.11.2023 14:47 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Kardeşim Benim 2

  24 Kasım 2017 Sinemada / 1s 53dk / Romantik, Komedi
  Yönetmen Mert Baykal
  Senarist Zafer Külünk
  Oyuncular: Murat Boz, Burak Özçivit, Ferdi Sancar

  Özet

  İki ünlü kardeş olan Hakan ve Ozan'ın arkadaşları Tato ölmüştür. İki gün sonra Hakan'ın düğünü vardır fakat arkadaşlarına son vazifelerini yerine getirmek için köye gitmişlerdir. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem’le evlenecektir. Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan’ın ensesindedir. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz’de bulurlar. Üstelik yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan bir Leyla, öldü sandıkları Tato, zamansız bir aşk, yetişmeleri gereken bir düğün gibi dertlerle...
  6/10


  Yolda geçen bir film , ilk filme göre bir tık altda gördüm filmi , eh işte.
#10.11.2023 14:31 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Oppenheimer


  21 Temmuz 2023 Sinemada / 3s 1dk / Biyografik, Tarihi, Gerilim
  Yönetmen Christopher Nolan
  Senarist Christopher Nolan
  Oyuncular: Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon

  Özet
  Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hayatına odaklanılan filmde, Julius Robert Oppenheimer’ın, İkinci Dünya Savaşı sırasında atom bombasının geliştirilme sürecindeki rolü gözler önüne seriliyor. Fizikçi Julius Robert Oppenheimer'a 2. Dünya Savaşı sırasında Manhattan Projesi'nin bilimsel liderliği verildiğinde, o ve eşi Kitty, Oppenheimer'ın çalışmasının sadece kendi hayatları üzerinde değil, tüm dünya üzerinde bu kadar etki edeceğini hayal edemezdi. New Mexico'daki Los Alamos Ulusal Laboratuvarında, o ve ekibi, uzun çalışmaların ardından bir nükleer silah geliştirmesinin ardından Oppenheimer "atom bombasının babası" ilan edilir. Ancak ölümcül icadının Hiroşima ve Nagazaki'de kullanılacak olması, Oppenheimer'ın kendisini projeden uzaklaştırmasına neden olur. Savaş sona ermek üzereyken, Lewis Strauss'un ortak kurduğu ABD Atom Enerjisi Ajansı'nın danışmanı olan Robert Oppenheimer, nükleer enerjinin uluslararası kontrolüne ve nükleer silahlanma yarışına karşı olduğunu savunur ve bu nedenle ABD tarafından hedef haline gelir.

  6/10


  Film benlik değil süresi de uzun 3 saat sıktı , tabi dönem filmi , politika , kostümler falan baya bi emek var ona verdim puanı.
#11.11.2023 13:07 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Parti Hayvanları

  20 Ekim 2006 Sinemada / 1s 29dk / Animasyon, Komedi
  Yönetmen Steve Oedekerk
  Senarist Steve Oedekerk
  Oyuncular: Laurent Gerra, Emmanuel Garijo, Claude Brosset
  Orijinal adı Barnyard

  Özet
  6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun film
  Çiftlik sahipleri gittiğinde hayvanlar oyuna hazırdırlar. Dans ve müzik! Yine de her şeyi organize edecek biri gereklidir. O da kalender şahsiyet olan inek Ben’dir. Kendisi yıllardır sorumluluk sahibi olarak yaşamıştır ancak oğlu Otis, babasının tam aksi bir yapıya sahiptir. Otis, her gece çiftlik sahipleri uyuduktan sonra dostları fare, yaban gelinciği, horoz ve domuzu ayartıp gün ağarana dek parti eşliğinde dans edip eğlenir. Ben’in görev sorumluluklarını artık yerine getiremeyeceği vakit geldiğinde Otis, çaresizce ve kendi eğlence yöntemleri ile çiftliği yönetmeye soyunur. Ancak yöntemindeki rahatlıktan ötürü oluşan boşluk ve kaos, uzun zamandır bir çare kollayan çakallara ziyadesi ile fırsat tanıyacaktır.

  7/10


  6 Yaşındaki yeğenim tutturunca izledik , çocuklar için güzel bir animasyon , hayvan sevgisi , arkadaşlık öğelerini barındıran güzel bir yapım.
#12.11.2023 13:30 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  The Killer

  10 Kasım 2023 / 1s 59dk / Gerilim, Dram, Dedektif
  Yönetmen David Fincher
  Senarist Andrew Kevin Walker
  Oyuncular: Michael Fassbender, Tilda Swinton, Arliss Howard


  Özet
  The Killer, ahlaki pusulanın olmadığı bir dünyada kaybolan profesyonel bir suikastçının hikayesini konu ediyor. Yalnız, soğuk ve pişmanlıktan arınmış olan bir adam, acımasız bir ölüm meleği olarak çalışmaktadır. Kendisine verilen görevleri yerine getirmek için dünyayı dolaşan katil için işlediği bunca cinayetin ardından artık hiçbir şey net değildir. Yaptıklarıdan dolayı vicdan azabı çekmeye başlayan ve bu hayattan vazgeçip geçmemek konusunda kararsız kalan katil, kendisine verilen son görevinde başarısız olunca kendisini zor bir sürecin içinde bulur.

  6/10


  Michael Fassbender iyi oyuncu , filme gelince senaryo zayıf kalmış , sıkıcı ve mantık hatalarının olduğu bir yapım.
#12.11.2023 16:50 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Kurtarma Köpeği Ruby


  17 Mart 2022 Sinemada / 1s 30dk / Biyografik, Dram, Aile
  Yönetmen Katt Shea
  Senarist Karen Janszen
  Oyuncular: Grant Gustin, Scott Wolf, Kaylah Zander
  Orijinal adı Rescued by Ruby


  Özet
  Fazla enerisi olan Ruby, ilk sahibi tarafından bakılamadığı için bir derneğe bırakır. Sevimli yavru çabucak sahiplenilse de yine derneğe geri getirilir. Memur Daniel O'Neil, beş kez sahiplenilip geri getirilen ve artık ötenazi yapılmasına karar verilen yavru köpeği görür görmez ona vurulur. Daniel, yeni ortağı ile birlikte seçkin bir K-9 birimine katılma hayalini gerçekleştirmeye çalışır.
  6/10

  Polis Memuru ve sokak köpeğinin gerçek hayatdan allıntılanan bir hikayesi , fena değil.
#13.11.2023 16:12 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Tutsak


  25 Ekim 2013 Sinemada / 2s 33dk / Gerilim
  Yönetmen Denis Villeneuve
  Senarist Aaron Guzikowski
  Oyuncular: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Viola Davis
  Orijinal adı Prisoners

  Özet
  Tutsak, adaleti kendi elleriyle sağlamaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Maccachusetts eyaletinin Brockton bölgesinde, Şükran Günü'nü kutlamak için bir araya gelen Dovers ve Birches aileleri her şeyin yolunda gittiği bu yemek esnasında korkunç bir haberle altüst olurlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde ailelerin iki küçük kızlarının kaybolması sonrasında panik dolu anlar yaşanır. Saatler ilerler, ancak kızlar halen daha ortada yoktur ve durum kaçırılmış oldukları gerçeğini kuvvetlendirir. Polise başvursalar da hızlı ve nitelikli bir sonuç alamazlar. Keller Dover ise bir hayli panik içerisindedir ve polisin çabalarını yetersiz bulup adaleti kendi elleriyle aramaya karar verir. Genç ve başarılı dedektif Loki'den de yardım isteyen genç adam, kendini suçlu ve masumun birbirine karıştığı oldukça şaibeli bir davanın içerisinde bulur.
  2010 yılında çektiği İçimdeki Yangın (Incendies) adlı filmle tanıdığımız Denis Villeneuve'ün yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu, sinemaya Contraband filmiyle sinemaya giriş yapan Aaron Guzikowski'nin imzasını taşıyor. Filmin başrollerinde ise son dönemin başarılı oyuncularından Hugh Jackman ve Jake Gyllenhaal'ı izliyoruz.

  8/10


  Çocuk kaçırma filmi , klasik gibi gözüksede , filmin atmosferi , oyunculuklar , çekimler filmin çıtasını attırıyor , başarılı.
#14.11.2023 13:59 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  İçimdeki Şeytan


  29 Aralık 2023 Sinemada / 1s 39dk / Korku
  Yönetmen Bishal Dutta
  Senarist Bishal Dutta
  Oyuncular: Megan Suri, Neeru Bajwa, Mohana Krishnan
  Orijinal adı It Lives Inside

  Özet
  İçimdeki Şeytan, arkadaşına musallat olan kötü ruhtan kurtulmak için kökleriyle yüzleşmek zorunda olan bir gencin hikayesini konu ediyor. Muhafazakar annesi ve babasıyla birlikte bir banliyöde yaşayan Hintli-Amerikalı bir genç olan Sam, okula adapte olma konusunda sorun yaşar. Sam, okula kabul edilmek ve tüm sınıf arkadaşlarının beyaz olduğu bir okula uyum sağlamak için kendi kültürünü ve ailesinin geleneklerini reddeder. Ancak en yakın arkadaşına mitolojik kötü bir ruhun musallat olunca Sam, onu nasıl yeneceğini bulmak için kökleriyle yüzleşmek zorunda kalır.  6/10

  Fena değil öle ahım vahım da değil idare der ,boşlukta izlenir.
#15.11.2023 17:53 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Yaratıcı


  29 Eylül 2023 Sinemada / 2s 13dk / Bilim Kurgu, Dram, Macera
  Yönetmen Gareth Edwards (V)
  Senarist Gareth Edwards (V), Chris Weitz
  Oyuncular: John David Washington, Gemma Chan, Ken Watanabe
  Orijinal adı The Creator


  Özet
  Yaratıcı, insanlar ile yapay zeka güçleri arasındaki savaşa odaklanıyor. İnsan ırkı ile yapay zeka güçleri arasında bir savaş başlamak üzeredir. Bu süreçte karısının ortadan kaybolmasının yasını tutan eski bir özel kuvvetler ajanı olan Joshua, gelişmiş yapay zeka Yaratıcı ve onun yakalanması zor mimarını bulup öldürmek için görevlendirilir. Seçkin ajanlardan oluşan ekibi ile birlikte Joshua, yapay zekanın işgal ettiği karanlık dünyanın kalbine doğru bir yolculuk gerçekleştirir.
  8/10

  Orjinal bir film , beğendim. bilimkurgu severler için dram yönüde var.
#16.11.2023 15:00 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Bihter

  16 Kasım 2023 TV yayın tarihi: / 1s 53dk / Dram
  Yönetmen Mehmet Binay, Caner Alper
  Senarist Merve Göntem
  Oyuncular: Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Helin Kandemir

  Özet
  Bihter, Halit Ziya Uşaklıgil'in unutulmaz eseri "Aşk-ı Memnu"dan uyarlanıyor. Bihter'i başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırırken Behlül'ü Boran Kuzum, Nihal rolünü Helin Kandemir, Bihter Ziyagil'in annesi Firdevs Yöreoğlu'nu ise Hande Ataizi canlandırıyor.

  7/10

  Aşk-ı Memnu dizisinden daha farklı eski zamanda geçiyor , Bihterin anlatımı var film içinde , sonuda aynı bitmiyor farklı , farklı bir anlatım.
#17.11.2023 16:42 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Best. Christmas. Ever!


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 21dk / Komedi, Romantik, Dram
  Yönetmen Mary Lambert
  Senarist Charles Shyer, Todd Calgi Gallicano
  Oyuncular: Heather Graham, Brandy Norwood, Jason Biggs


  Özet
  Jackie her Noel'de eski üniversite arkadaşı Charlotte'a bir mektup gönderir. Charlotte onun gerçekten mükemmel bir hayat sürdüğünü düşünür. Bir dizi koşul, Charlotte ve kocası Rob'u yıl sonu kutlamaları için Jackie ve kocası Valentino'ya götürünce Charlotte, eski arkadaşının "mükemmel" hayatının bu kadar gerçek olamayacağını kanıtlama fırsatını yakalar. Ancak Charlotte, Jackie'nin maskesini düşürme arzusuyla iki ailenin Noel'ini neredeyse mahvedecektir.

  6/10


  Klasik netflix noel filmlerinden , aile filmi severler için.
#18.11.2023 12:19 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  57 Seconds

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 39dk / Gerilim, Bilim Kurgu
  Yönetmen Rusty Cundieff
  Senarist Macon Blair
  Oyuncular: Morgan Freeman, Josh Hutcherson, Greg Germann

  Özet
  57 Seconds, hayatını değiştirecek bir cihaz keşfeden bir adamın hikayesini konu ediyor. Bir teknoloji blog yazarı, zamanı değiştiren bir cihaz keşfeder. Bu keşfini, geçmişi yeniden yazmak ve ailesini yok eden acımasız şirket imparatorluğundan intikam almak için kullanmaya karar verir. Ancak bu eylemler çok geçmeden korkunç bir olaylar zincirini tetikler ve onu her saniyenin önemli olduğu, hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda olduğu bir savaşa iter.


  7/10


  Zaman faktörünün ne kadar önemli olduğunu gösteren bir film.
#19.11.2023 14:00 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  The Haunting of the Queen Mary


  Vizyon tarihi belirsiz / 2s 5dk / Korku
  Yönetmen Gary Shore
  Senarist Stephen Oliver, Tom Vaughan
  Oyuncular: Alice Eve, Tim Downie, Joel Fry

  Özet
  Film, Long Island'a kalıcı olarak demirlenen ve perili olduğuna inanılan ünlü “The Queen Mary” gemisinin korkutucu hikayesini konu ediyor. Time Magazin'in dünyanın en perili mekanları listesinde yer aldığı bilinen gemiye her yıl 1 milyondan fazla ziyaretçi akın ediyor.

  6/10


  Gemide geçen hayaletli korku filmi eh işte.
#20.11.2023 15:33 0 0 0