En Son Hangi Filmi İzlediniz

Son güncelleme: 22.02.2024 13:11
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Spirit Doll


  Tür: Korku
  Yönetmen: Azhar Kinoi Lubis
  Senarist: Alim Sudio
  Yapımı: 2023 - Endonezya

  KONUSU


  Ünlü bir korku oyuncusu olan Dara Lazuardi, ölen kızına benzeyen perili bir bebekle karşılaştıktan sonra, bebeğin çocuğunun ruhuyla bağlantısı olduğuna ikna olur ve bir delilik sarmalına sürüklenir.
  3/10

  Endonezya korku filmi , çok gerideler film yapımında , becerememişler , olmamış.
#21.11.2023 14:37 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  All Time High

  Yeni Zenginler


  Usta bir dolandırıcı olan Youss, iyi gitmeyen bir poker oyunu sırasında kripto para milyoneri Stephanie ile tanışınca bunu borçlarını temizlemek için kusursuz bir fırsat olarak görür. Ancak Stephanie ile yakınlaşmaya çalışan tek kişi Youss değildir.


  6/10


  Fransız komedi , eğlenceli bir yapım idare eder.
#22.11.2023 15:44 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Atatürk 1881 - 1919 (1. Film)

  3 Kasım 2023 Sinemada / 2s 12dk / Biyografik, Dram
  Yönetmen Mehmet Ada Öztekin
  Senarist Necati Şahin
  Oyuncular: Aras Bulut İynemli, Songül Öden, Mehmet Günsür

  Özet
  Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırdığı "Atatürk 1881 - 1919", yetim bir çocukken bir kahraman dönüşen Atatürk'ün hayat hikayesini konu ediyor. Serinin ilk filminde, Mustafa Kemal'in milli mücadelenin lideri olmaya giden basamakları tırmandığı dönemler konu ediliyor.

  10/10


  Çok beğendim Atatürk'ün kişiliği , vatanseverliği çok güzel yansıtılmış , Aras Bulut İynemli iyi oynamış , 2.filmi de bekliyorum hemen.
#23.11.2023 14:56 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Mucize

  1 Ocak 2015 Sinemada / 2s 16dk / Dram, Komedi
  Yeniden vizyona giriş tarihi: 4 Eylül 2015
  Yönetmen Mahsun Kırmızıgül
  Senarist Mahsun Kırmızıgül
  Oyuncular: Talat Bulut, Mert Turak, Mahsun Kırmızıgül

  Özet
  1960'ların yoksulluk içerisindeki Türkiye’sine ayna tutan film, aynı zamanda darbe sürecinin etkisini de beyazperdeye taşıyor. Ege'nin cennet gibi bir köşesinden Anadolu'nun uzak bir köyüne sürgün yiyen bir öğretmenin (Talat Bulut) hikayesini anlatan film, yokluk içerisinde okulu, okumayı eğitimi dört gözle bekleyen çocukları da konu ediniyor.
  Başarılı müzik kariyerinin ardından sinemaya yönelen yönetmen ve senarist Mahsun Kırmızıgül'ün dördüncü uzun metrajlı filmi olan Mucize, yine dram öğelerinin ağır bastığı bir öyküye sahip. Senaryosu da Kırmızıgül'e ait olan projede Talat Bulut, Mert Turak gibi isimler yer alıyor.


  8/10


  Güzel film olmuş , hem güldürüyor hem ağlatıyor , iyi oyuncular var , geçde olsa izledim sırada 2.si var.
#24.11.2023 16:15 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  İstanbul İçin Son Çağrı


  24 Kasım 2023 TV yayın tarihi: / 1s 31dk / Dram, Romantik
  Yönetmen Gönenç Uyanık
  Senarist Nuran Evren Şit
  Oyuncular: Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Annie McCain Engman

  Özet
  Serin, New York havalimanında bavulu başkası ile karışınca kendisini zor bir durumun içinde bulur. Bu sırada yolu Mehmet ile kesişen Serin, onunla birlikte kaybolan valizinin peşinde düşer. Bu süreçte Serin ve Mehmet, New York’ta aşk, evlilik ve sadakat üzerine bir keşfe çıkarlar.

  6/10

  Yıllar sonra 2 oyuncu aynı filmde buluşmuşlar , güzel bi şey bekledik ama fiyasko , hiç beğenmedim , çok gereksiz sahneler , fiyasko.
#25.11.2023 15:40 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Mucize 2 Aşk

  7 Aralık 2019 Sinemada / 2s 9dk / Dram
  Yönetmen Mahsun Kırmızıgül
  Senarist Mahsun Kırmızıgül
  Oyuncular: Mert Turak, Biran Damla Yılmaz, Ayda Aksel

  Özet
  Engelli bir adam olan Aziz ile görücü usulü evlendiği karısı Mızgin, köyde yaşadıkları sorunlardan iyice bıkar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen çift, Batı'da bir kasabaya gider. Ancak gittikleri kasabada da türlü sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların önyargılarını aşıp, hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin'e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir mücadeleye girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin'in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir. 2014 yapımı "Mucize" filminin devam halkası olan yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül üstleniyor.

  8/10


  İlk film gibi duygu yönü baskın bir film , güzeldi.
#26.11.2023 12:44 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Ekşi Elmalar

  28 Ekim 2016 Sinemada / 1s 54dk / Dramatik komedi
  Yönetmen Yılmaz Erdoğan
  Senarist Yılmaz Erdoğan
  Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Devrim Yakut, Farah Zeynep Abdullah

  Özet
  Sert mizacıyla tanınan Belediye Reisi Aziz Özay'ın kent çapında meşhur iki özelliği daha vardır: Biri herkesin imrendiği meyve bahçesi, ikincisi de evlenme çağına gelmiş, birbirinden güzel 3 kızı. Kasaba merkezine inmeyen, insan içine çok çıkmayan kızların taliplisi ise çoktur. Aziz Bey'in eşi Ayda ve kızları Muazzez, Türkan ve Safiye'nin öyküleri 1970'li yılların sonunda Hakkari'de başlar ve 1990'lı yılların sonunda Antalya’ya dek uzanır...
  Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği filmin başrollerinde Zeynep Farah Abdullah, Şükran Ovalı ve Songül Öden yer alırken kadroda kendilerine Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Ersin Korkut, Caner Cindoruk, Cezmi Baskın ve Aziz Özay rolünde Yılmaz Erdoğan eşlik ediyor. Filmin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.
  7/10


  Güzel filmdi , aşk , komedi, dram hepsi var , oyuncular da iyi oynamış.
#27.11.2023 13:38 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Kelebeğin Rüyası


  22 Şubat 2013 Sinemada / 1s 51dk / Dram
  Yeniden vizyona giriş tarihi: 11 Ekim 2013
  Yönetmen Yılmaz Erdoğan
  Senarist Yılmaz Erdoğan
  Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Yılmaz Erdoğan

  Özet

  Zonguldak'ta yaşayan, iki genç şair Rüştü Onur ve Muzaffer Tayyip Uslu, yeni yeni modernleşen bu madenci kentinde memuriyet hayatlarını sürdürürken, bir yandan da sanatla, edebiyatla ve en çok da şiirle iç içe yaşamaktadırlar. Ayakları üzerine yeni kalkan genç Cumhuriyet, bir yandan modernleşme çabasındayken, aynı yıllarda Avrupa'da da çetin bir savaş yaşanmaktadır. Belediye Başkanı'nın kızı Suzan'ın Zonguldak'a geri gelmesiyle Rüştü ve Muzaffer'in şiire olan inancı daha da artar. Henüz lise öğrencisi olan Suzan, çevrenin istememesine rağmen iki gençle yakın arkadaş olur. Fakat 1940'lı yılların vebası olan verem, iki genç insanın da sağlığını git gide tehdit etmektedir. Rüştü ve Muzaffer'in hem kendi gelecekleri, hem de dünyanın gidişatı hayra alamet değildir...
  Yönetmenliğini ve senaristliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği filmin yapımcılığı yine BKM'ye ait. Çekimler Zonguldak ve İstanbul'da gerçekleştirilen yapım aynı zamanda Zonguldaklı madencilerin de öyküsüne değiniyor. Oyuncu kadrosunda Erdoğan'ın yanı sıra Mert Fırat, Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Taner Birsel, Ahmet Mümtaz Taylan gibi genç-usta pek çok isim de yer alıyor.

  9/10


  Harika bir film , geçde olsa izledim.Oyuncular , performanslar çok iyi , bir baş yapıt.
#28.11.2023 15:16 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu


  23 Kasım 2019 Sinemada / 2s 20dk / Biyografik
  Yönetmen Özer Feyzioğlu
  Senarist Barış Pirhasan
  Oyuncular: Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Selen Öztürk

  Özet
  Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.

  8/10


  Başarılı biyografi filmlerinden biri , bir şampiyonun hikayesi , mekanı cennet olsun.
#29.11.2023 12:45 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  İnsanlar İkiye Ayrılır


  10 Eylül 2021 Sinemada / 1s 42dk / Dram
  Yönetmen Tunç Şahin
  Senarist Tunç Şahin
  Oyuncular: Burcu Biricik, Pınar Deniz, Aras Aydın

  Özet
  İnsanlar İkiye Ayrılır, borç tahsil eden bir şirketin çalışanlarının hikayesini konu ediyor. Bir şirket, bankaların çeşitli nedenlerle peşine düşmediği borçları satın alır. Duygu ve Bahadır da her ne olursa olsun borçları tahsil eden bu şirketin çalışanlarındandır. Kısa sürede şirketin en başarılı elemanlarından biri haline gelen Duygu, en yüksek tahsilatı yapan çalışanın ek prim kazandığı firmada Bahadır'la kıyasıya bir rekabete girişir. Bir gün ikili, Ceren Gürel bir borçlunun dosyasını takip etmeye başlar. Kadını sıkıştırmak için çeşitli oyunlar oynayan Duygu ve Bahadır, bu sırada işin sonunda alacakları prim için birbirlerine karşı mücadele eder.

  7/10

  Burcu Biricik ve Pınar Denizi aynı projede görmek güzel , filme gelince , şirket politikasının dışında av ve avcı olmaya vurgu yapılıyor
#30.11.2023 15:51 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Şimdi İşler Karıştı


  30 Kasım 2023 TV yayın tarihi: / 1s 41dk / Komedi, Aile
  Yönetmen McG
  Senarist Adam Sztykiel
  Oyuncular: Jennifer Garner, Ed Helms, Emma Myers
  Orijinal adı Family Switch

  Özet
  Walker'lar beş kişilik çekirdek bir ailedir; anne Jess, baba Bill, 16 yaşındaki kızı CC, 14 yaşındaki oğlu WYATT ve 2 yaşındaki kızı Mia. Onların hayatı Noel’e günler kala yaşanan kozmik bir olayın ardından bambaşka bir hal alır. Yaşanan nadir görülen olayın ardından iki ebeveynin bedenleri çocuklarınınkiyle yer değiştirince aile kaosa sürüklenir.

  6/10

  Kadrosu güzel , noel komedi aile filmi sevenler için.
#01.12.2023 18:50 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Candy Cane Lane

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 57dk / Komedi, Macera, Fantastik, Aile
  Yönetmen Reginald Hudlin
  Senarist Kelly Younger
  Oyuncular: Eddie Murphy, Tracee Ellis Ross, Jillian Bell


  Özet
  Candy Cane Lane, mahallesinin her yıl düzenlenen Noel ev dekorasyonu yarışmasını kazanmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Chris, kazanma şansını artırmak için Pepper adındaki haylaz bir elfle yanlışlıkla bir anlaşma yapar. Ancak elf, "Noel'in 12 Günü"nü hayata geçiren bir büyü yapar ve tüm kasabayı kasıp kavurur. Ailesinin tatilini mahvetme riskini göze alan Chris, karısı Carol ve üç çocukları, Pepper'ın büyüsünü kırmak, sinsi büyülü karakterlerle savaşmak ve Noel'i herkes için kurtarmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.

  6/10

  Eddi Murphy'li noel filmi , Müzede Bir Geceyi anımsatıyor , çocuklar için ideal.
#02.12.2023 15:29 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Elf Me

  Süre: 99 dakika
  Yıl - Ülke: 2023 İtalya
  Tür: Macera Komedi Aile

  Oyuncular:

  Lillo Petrolo
  Federico Ielapi
  Anna Foglietta
  Caterina Guzzanti
  Claudio Santamaria
  Giorgio Pasotti


  Noel Baba'nın fabrikasında çalışan Trip, oyuncak yerine tuhaf ve tehlikeli silahlar yapmayı tercih eden bir mucit elftir. Kader onu İtalyan dağlarındaki bir köyde, utangaç ve tuhaf bir çocuk olan Elia'yla bir araya getirir. Başlangıçta anlaşamayan ikili, herkesin en sevdiği bayramı mahvetmek isteyen acımasız bir iş adamına kafa tutup Noel'i kurtarmak için iş birliği yapmak zorundadır!

  7/10


  Amazon Prime'dan italyan noel aile filmi güzeldi beğendim çocuklarla beraber ailece izlenecek bir yapım
#03.12.2023 14:43 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Leo


  21 Kasım 2023 TV yayın tarihi: / 1s 42dk / Animasyon, Aile, Macera, Komedi
  Yönetmen Robert Marianetti, Robert Smigel, David Wachtenheim
  Senarist Robert Smigel, Adam Sandler
  Oyuncular: Adam Sandler, Bill Burr, Cecily Strong

  Özet
  Yaşlı bir kertenkele olan Leo, arkadaşı kaplumbağa ile birlikte yıllarıdır bir sınıfta bulunan teraryumda mahsur kalmıştır. Yaşamak için sadece birkaç yılı kaldığını öğrendiğinde Leo, hayatı deneyimlemek için kaçmayı planlar. Ancak bu sırada huysuz bir öğretmen ve öğrencilerinin sorunlarına kapılır.  7/10

  Başarılı bir animasyon ,çocuklar kaçırmasın.
#04.12.2023 14:01 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Dashing Through The Snow


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 32dk / Komedi, Aile, Fantastik
  Yönetmen Tim Story
  Senarist Paula Pell, Scott Rosenberg
  Oyuncular: Ludacris, Teyonah Parris, Lil Rel Howery

  Özet
  Sosyal hizmet uzmanı olan Eddie Garrick, travmatik bir çocukluk deneyimi nedeniyle Noel'e sırtını dönmüş iyi kalpli bir adamdır. Ayrıldığı eşi Allison Garrick'in isteği üzerine Eddie, 9 yaşındaki kızı Charlotte'u Noel arifesinde yanına alır. Bu sırada onlar Nick adında kırmızı elbiseli gizemli bir adamla tanışırlar. Eddie, adamın hayal gördüğünü ve profesyonel yardıma ihtiyacı olduğunu düşünmektedir, ancak yerel bir politikacının öfkesini uyandırdığında, kendisi ve kızı Noel'e olan inancını geri getirebilecek büyülü bir maceraya atılır.

  6/10


  Disneyden bir noel filmi , eh işte idare eder.
#05.12.2023 15:21 0 0 0


 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  In The Land Of Saints And Sinners


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 46dk / Gerilim, Dram, Western
  Yönetmen Robert Lorenz
  Senarist Mark Michael McNally, Terry Loane
  Oyuncular: Liam Neeson, Kerry Condon, Jack Gleeson

  Özet
  In The Land Of Saints And Sinners, kendisini ölümcül bir oyunun içinde bulan eski bir suikastçının hikayesini konu ediyor. Uzak bir İrlanda köyünde yaşayan Finbar, ömür boyu işlediği günahların ardından kefaret için savaşmak zorunda kalan emekli bir suikastçıdır. Kendini üç intikamcı teröristle tehlikeli bir oyunun içinde bulduğunda, hangi bedeli ödemeye razı olduğuna karar vermelidir. Azizler ve günahkarlar diyarında bazı günahlar gömülemez

  6/10

  Liam Melson filmi ama bu sefer aksiyon değil , İrlanda da geçiyor eh işte.
#06.12.2023 13:59 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  15 Cameras

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 29dk / Korku
  Yönetmen Danny Madden
  Senarist PJ McCabe
  Oyuncular: Angela Wong Carbone, Will Madden, James Babson

  Özet
  Sky ve Cam dublekslerini satın aldıklarında bu, genç çift için mükemmel bir yatırım fırsatı gibi göründü. Ancak Sky ve Cam yavaş yavaş dubleksin önceki sahibinin gizli kamera görüntülerini ve sırlarını ortaya çıkardıkça, bu takıntı evliliklerini tüketir ve her ikisi de röntgenciliğin yıkıcı biçimlerine düşer. Yeni kiracılar alt kata taşındığında, başkalarını gözlemleme takıntıları çok geçmeden ölümcül sonuçlar doğurur.
  6/10

  Sonlara doğru gerilimi artıyor , çerezlik.
#07.12.2023 16:22 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Küçük Esnaf


  8 Nisan 2016 Sinemada / 1s 49dk / Komedi, Romantik
  Yönetmen Bedran Güzel
  Senarist İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak
  Oyuncular: İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Cengiz Bozkurt

  Özet
  Kendi halinde yaşayan küçük esnaf mafyaya bulaşırsa ne olur? Babasının mafyadan aldığı borç para vefatından sonra miras olarak oğlu Berhudar'a kalır. Parayı toparlamaya çalışırken hesaplanmayan olayların arkası kesilmez. Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen film, aşktan, aileden, arkadaşlıktan bahseden unutulmayacak bir komediye dönüşüyor. Film küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını konu almakta.
  Senaryoya imza atan İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’la birlikte Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt da filmin başrollerinde. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı Küçük Esnaf birbirinden eğlenceli karakterler ve komik hikayesiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

  7/10

  Güzel eğlenceli bir film , yer yer güldürdü , kadrosu da güzel.
#08.12.2023 13:50 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Kolonya Cumhuriyeti

  21 Nisan 2017 Sinemada / 1s 50dk / Komedi
  Yönetmen Murat Kepez
  Senarist Murat Kepez, Eray Akyamaner
  Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut


  Özet
  Dünyaya gelen uzaylılara karşılama yapılır. Kolonya'ya iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanır ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasında uzay mekiği yerle yeksan olur. Kolonya'da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının inişiyle birlikte Amerika da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Artık işler iyice karşıacaktır...
  BKM'nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez'in de ilk uzun metraj sinema filmi. Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor.

  6/10

  Absürt siyasi komedi filmi , yer yer güldürdü , orta karar bir film.
#09.12.2023 12:38 0 0 0