En Son Hangi Filmi İzlediniz

Son güncelleme: 18.07.2024 15:47
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Şeker Adam'ın Laneti


  27 Ağustos 2021 Sinemada / 1s 31dk / Korku
  Yönetmen Nia DaCosta
  Senarist Jordan Peele, Win Rosenfeld
  Oyuncular: Yahya Abdul-Mateen II, Teyonah Parris, Nathan Stewart-Jarrett
  Orijinal adı Candyman  Özet
  Şeker Adam'ın Laneti, Şikago’da yaşanan bir kent efsanesini araştıran genç bir adamın hikayesini konu ediyor. Rivayete göre Candyman, ayna karşısında adını beş kez söyleyen kişiye görünmektedir. Ancak onun ortaya çıkması, pek de iyi şeylere yol açmaz. Bir üniversitede yerel efsaneler üzerine tez çalışması yapan genç bir adam, eski bir batıl inanç haline gelen Candyman’i araştırmaya karar verir. Çevresindeki insanlar ona bu konuyu araştırmaması için uyarılarda bulunsa da, o söylenilenleri umursamayarak işe koyulur. Korkulacak bir şey olmadığını herkese kanıtlamak isteyen genç adam, ayna karşısına geçerek, yasaklı ismi beş kez telaffuz eder. Bu andan itibaren yaşananlar, hiç de genç adamın düşündüğü gibi olmaz.

  6/10

  Orta derecede bir korku filmiydi , ilk filmin devamı gibi diyebiliriz , idare eder.
#30.09.2021 13:08 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Gerçek Kahraman

  Free Guy  13 Ağustos 2021 Sinemada / 1s 55dk / Komedi, Aksiyon, Macera
  Yönetmen Shawn Levy
  Senarist Matt Lieberman, Zak Penn
  Oyuncular: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Lil Rel Howery
  Orijinal adı Free Guy


  Özet
  Gerçek Kahraman, açık dünya oyunu olan Free City'de bir arka plan karakteri olduğunu keşfeden bir banka memurunun sıradışı hikayesini konu ediyor. Guy, rutin bir hayat süren ve bir bankada memur olarak çalışan genç bir adamdır. Bir gün genç adam, Free City adında acımasız bir açık dünya oyununda arka plan karakteri olduğunu keşfeder. Bu keşif onun hayatının bambaşka bir hal almasına neden olur. Artık kendi hikayesinin kahramanı olmaya karar veren Guy, sınırları olmayan bu dünyada hayatta kalmak ve diğer karakterleri kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

  7/10


  Eğlenceli bir filmdi , Ryan Reynolds filmleri zaten genelde öyle oluyor , oyun dünyasının içindeyiz , orjinal bir film , keyifle izleyebilirsiniz.
#12.10.2021 15:36 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Dune:Çöl Gezegeni


  22 Ekim 2021 Sinemada / 2s 36dk / Bilimkurgu, Dram
  Yönetmen Denis Villeneuve
  Senarist Jon Spaihts, Denis Villeneuve
  Oyuncular: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac
  Orijinal adı Dune


  Özet
  Uzak bir gelecekte geçen "Dune", ailesi çöl gezegeni Arrakis’in kontrolüne sahip olan Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Galaksinin farklı noktalarındaki gezegenler, rakip feodal aileler tarafından yönetilmektedir. Çok değerli bir kaynağın tek üreticisi olan çöl gezegeni Arrakis'in kontrolü asil aileler arasında son derece talep görmektedir. "Baharat" adı verilen bu kaynak, yüksek bilinç ve uzun bir yaşam süresi sunarken, beraberinde çok ciddi yan etkileri de getirmektedir. Ayrıca yıldızlararası yollarda gezinmeye yardımcı olan kaynak da bu "baharat"tır. Bu kaynağı elde etmek isteyen feodal rakiplerden Harkonen ailesi tarafından Paul ve ailesine tuzak kurulur. Bu tuzağın sonucunda Paul'un ailesi darmadağın olarak firari hale gelir. Paul, ailesinin Arrakis kontrolünü yeniden kazanması için bir isyan başlatırken, tüm evrenin seyrini değiştirebilme ihtimalini yakalayacaktır.

  Frank Herbert'in 1965 yılında yazdığı "Dune" romanının televizyon ve beyaz perde haklarını satın alan Legendary Entertainment yapımı yeniden uyaramanın yönetmen koltuğunda Arrival, Sicario ve Blade Runner 2049 ile son yıllara damgasını vuran Oscar adayı yönetmen Denis Villeneuve oturuyor. Eric Roth'un senaryosunu üstleneceği filmin yapımcılığını ise Thomas Tull, Mary Parent ve Cale Boyter yapıyor.

  7/10


  Oyununu oynamadığım bilmediğim için pek bilgi sahibi değildim , onun için yer yer sıkıldım filmde ama devamı gelecek galiba öyle bitti kitabı da varmış herhalde , bu tür bilimkurgu filmleri çok uzun olunca sıkabiliyor.
#20.10.2021 19:09 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Seans


  26 Kasım 2021 Sinemada / 1s 32dk / Korku
  Yönetmen Simon Barrett
  Senarist Simon Barrett
  Oyuncular: Suki Waterhouse, Madisen Beaty, Inanna Sarkis
  Orijinal adı Seance


  Özet
  Seans, bir ruh çağırma seansına katıldıktan sonra kendilerini büyük bir kabusun içinde bulan bir grup öğrencinin hayatına odaklanıyor. Camille Meadows, prestijli bir yatılı okul olan Edelvine Kızlar Akademisi'nin yeni öğrencisidir. Okulda geldikten kısa bir süre sonra bir grup kız onu bir gece ritüeline katılmaya davet eder. Gece bir araya gelen kızlar, okulda ölen eski bir öğrencinin ruhunu çağırır. Ancak sabah olmadan ritüele katılan kızlardan biri ölür. Grup, yaşananların nedenini merak etmeye başlar.

  6/10

  Vizyona girmeden izlemiş oldum , klasik aynı konusu olan filmlerden biri , bi farklılığı yok , çok korku filmi de sayılmaz.
#21.10.2021 12:13 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Cadılar Bayramı Öldürür  15 Ekim 2021 Sinemada / 1s 46dk / Korku
  Yönetmen David Gordon Green
  Senarist Scott Teems, David Gordon Green
  Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak
  Orijinal adı Halloween Kills


  Özet
  Laurie Strode, maskeli canavar Michael Myers’ı evinin bodrumunda kızı Karen ve torunu Allyson ile kafese kapatop ateşe verdiklerinde içine düştüğü kabusun artık sona erdiğini düşünür. Sonunda hayatını karartan kişiyi öldürdüğünü düşünen Laurie, hayati önem taşıyan yaralarıyla hastaneye gider. Ancak Michael, hayatta kalmayı başarmıştır. Michael'in yeniden kan dökme ritüeline başlamasıyla Laurie, yeniden büyük bir savaşa hazırlanır. Michael’ın ilk saldırısından kurtulanlardan oluşan gruba katılan Laurie, Karen ve Allyson, Michael’ı sonsuza dek yakalamak üzere harekete geçer.


  6/10

  Devamlı birini öldürüyor bu filmde , konu yok yani , eksi flashbackler var filmde , seneye Hallowen Ends ile bitecek sonunda bitmeli de , [SPOILER] son sahnede artık o kadar kurşun , bıçak darbesinden sonra tekrar canlanması saçmalıkda zirve oldu .. [/SPOILER]
#23.10.2021 22:05 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Hırsızlar Ordusu  29 Ekim 2021 DVD çıkış tarihi ve Dijital Platform / 2s 7dk / Aksiyon, Komedi
  Yönetmen Matthias Schweighöfer
  Senarist Shay Hatten
  Oyuncular: Matthias Schweighöfer, Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee
  Orijinal adı Army of Thieves


  Özet
  Ölüler Ordusu'nda yaşananların öncesinde geçen Army of Thieves, zombi saldırılarının ilk aşamasında küçük bir kasabada banka memuru olan Ludwig Dieter, bir soygun gerçekleştirmesi için gizemli bir kadın tarafından Interpol'ün en çok aranan suçlularından oluşan bir ekibe dahil edilir.
  8/10

  Güzeldi beğendim Ölüler Ordusu filminin öncesinde geçiyor , o filme bağdaşacak görüntüler vardı , 3.filmde gelebilir , gayet akıcı gitti film .
#01.11.2021 13:37 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Belalı Karakol


  17 Eylül 2021 Sinemada / 1s 48dk / Gerilim, Aksiyon
  Yönetmen Joe Carnahan
  Senarist Joe Carnahan, Kurt McLeod
  Oyuncular: Gerard Butler, Frank Grillo, Ryan O'Nan
  Orijinal adı Copshop


  Özet
  Belalı Karakol, küçük bir kasabada profesyonel bir tetikçi, profesyonel bir katil, çaylak bir kadın polis ve kaçacak yeri kalmayan bir dolandırıcı arasında yaşanan savaşa odaklanıyor. Kurnaz bir dolandırıcı olan Teddy Murretto, ölümcül bir suikastçı olan Bob Viddick'ten kaçmaya çalışır. Bunun için Teddy küçük bir kasaba polis karakolunda saklanmak için bir plan yapar. Ancak kararkola gittiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Polis karakolunda yaşanan beklenmedik olaylar büyük bir ölüm kalım savaşı yaşanmasına neden olur.  6/10

  Tek bir mekanda geçen polis ve suçlular arasında geçen aksiyon polisiye filmi , Gerard Butler'in fazla rolü yok Frank Grillo daha önde Vasat bir film.
#02.11.2021 14:15 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Hipnotizma  27 Ekim 2021 DVD çıkış tarihi / 1s 28dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Matt Angel, Suzanne Coote
  Senarist Matt Angel, Suzanne Coote
  Oyuncular: Kate Siegel, Jason O'Mara, Dule Hill
  Orijinal adı Hypnotic


  Özet
  Genç bir kadın olan Jenn hem özel hem de profesyonel yaşamında sorunlar yaşar. Kendisini tıkanmış hisseden Jenn, ünlü bir hipnoterapistin yardımına başvurur. Ancak genç kadın çok geçmeden kendisini ölümcül bir akıl oyununun içinde bulur.  6/10

  Çerezlik bir film , gerilimini az buldum , klişe .
#03.11.2021 18:04 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  The Deep House


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 25dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Alexandre Bustillo, Julien Maury
  Senarist Alexandre Bustillo, Julien Maury
  Oyuncular: Camille Rowe, James Jagger, Eric Savin


  Özet
  Tina ve erkek arkadaşı Ben, terk edilmiş yapıları keşfe meraklı olan bir çiftir. Sık sık keşfe çıkan çift, bulgularını sosyal medyada takipçileriyle paylaşır. Haritada olmayan bir bölgede keşfe çıkan Tina ve Ben, uğursuz bir geçmişe sahip gizemli bir evin bulunduğuyapay bir gölün dibine dalış yapmaya karar verir. Sosyal medyada canlı yayın yaparak dalış yapan çift, çok geçmeden kendilerini korkunç bir durumla karşı karşıya bulur.

  6/10


  Perili film ama bu sefer suyun altında bu açıdan özgün bir film olmuş , el kamerası ile çekilmiş filmin çoğu idare eder.
#04.11.2021 19:31 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Kimse Sağ Çıkmayacak


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 25dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Santiago Menghini
  Senarist Jon Croker, Fernanda Coppel
  Oyuncular: Cristina Rodlo, Marc Menchaca, David Figlioli
  Orijinal adı No One Gets Out Alive


  Özet
  Genç bir kadın olan Ambar, Meksika'da ölümcül hasta annesine bakarak geçirdiği yılların ardından Amerikan rüyasının peşinden gitmeye karar verir. Yasadışı bir şekilde Cleveland'a gelen Ambar, yerel bir fabrikada iş bulur. Artık tek sorunu kalacak yerde bunun için de bir pansiyonda bulunan en ucuz odayı kiralar. Ancak çok geçmeden pansiyonda kendisini kaçamayacağı bir pansiyonun içinde bulur.  6/10

  Klasik konulu filmlerden biri daha , gerilimi fena değildi , Türk filmleri cinli filmlerden yabancılardan lanetli perili evli filmlerden bir türlü vazgeçemiyor.
#05.11.2021 22:53 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Evinde Biri Var  6 Ekim 2021 DVD çıkış tarihi / 1s 36dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Patrick Brice
  Senarist Henry Gayden
  Oyuncular: Sydney Park, Sarah Dugdale, Kayla Heller
  Orijinal adı There's Someone Inside Your House


  Özet
  Makani, büyükannesiyle birlikte yaşamak ve liseyi bitirmek için küçük bir kasaba olan Nebraska'ya taşınan genç bir kızdır. Yeni hayatına alışmaya çalışan Makani ve okulundaki diğer öğrenciler, liseden mezun olmaya çalışır. Ancak bu sırada gençler, onların en karanlık sırlarını tüm dünyaya ifşa etmeyi amaçlayan maskeli bir katilin hedifi olur. Makani ve arkadaşları, sıradaki kurban olmandan önce katilin kimliğini öğrenmek için çabalar.

  6/10


  Klişe bir film daha , gerilimi az , vasat bir yapım..
#06.11.2021 13:17 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Finch


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 55dk / Bilimkurgu, Dram
  Yönetmen Miguel Sapochnik
  Senarist Ivor Powell, Craig Luck
  Oyuncular: Tom Hanks, Lora Martinez-Cunningham, Marie Wagenman


  Özet
  Yıkım sonrası bir dünyada geçmekte olan bilim kurgu filmi bir robotu temel alıyor. Ölmekte olan yaratıcısının köpeğini korumak için yaratılan robot, bu sürede sevgiyi, dostluğu ve insan olmanın ne demek olduğunu keşfediyor.
  8/10

  Kıyamet sonrası bilimkurgu drama filmi , bir adam iki robot ve bir köpek , içinde komedi unsurlarınıda taşıyan , güzel mesajlar veren bir yapım olmuş.
#07.11.2021 14:12 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  The Night House


  yakında / 1s 48dk / Gerilim, Korku, Fantastik
  Yönetmen David Bruckner
  Senarist Ben Collins, Luke Piotrowski
  Oyuncular: Rebecca Hall, Sarah Goldberg, Vondie Curtis-Hall

  Özet
  The Night House, kısa bir süre önce vefat eden kocası ile ilgli karanlık sırları ortaya çıkarmaya başlayan dul bir kadının hikayesini konu ediyor.

  7/10

  Gerilimi güzel , ölmüş kocasının ruhu musallat oluyor kadına , sonucu pek tatmin etmesede izlenir.
#08.11.2021 19:17 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Habis


  3 Eylül 2021 Sinemada / 1s 51dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen James Wan
  Senarist Akela Cooper, Ingrid Bisu
  Oyuncular: Annabelle Wallis, Maddie Hasson, George Young
  Orijinal adı Malignant


  Özet
  Habis, gördüğü görülerin gerçek cinayetlerle bağlantılı olduğunu keşfeden genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Travma geçirmiş bir kız olan Madison, sevgi dolu bir koruyucu aile tarafından evlatlık alınır. Yetişkin bir kadın olduğunda trajik geçmişi onu yakalar ve hayatı kabusa döner. Şok edici cinayet görüleri görmeye başlayan Madison, yaşadığı kabusun nedenini anlamaya çalışır. Genç kadın bir süre sonra uyanıkken gördüğü bu kabusların gerçek cinayetlerle bağlantılı olduğunu keşfeder. Artık onun hayatında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

  7/10


  Farklı bir film , sonlara doğru heyecan daha da artıyor , beğendim.
#10.11.2021 13:52 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Ev Baskını


  22 Eylül 2021 DVD çıkış tarihi ve Dijital Platform / 1s 32dk / Gerilim
  Yönetmen Adam Salky
  Senarist Chris Sparling
  Oyuncular: Freida Pinto, Logan Marshall-Green, Robert John Burke
  Orijinal adı Intrusion


  Özet
  Evli bir çift, küçük bir kasabaya taşınmaya karar verir. Yeni evlerine taşınan çift, başlarda hayatlarından oldukça memnundur. Ancak yaşadıkları haneye tecavüz olayı onların hayatının altüst eder. Yaşanan olay kadının travma yaşamasına neden olur. Olayın etkisinden çıkamayan kadın, etrafındaki kişilerin göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar.

  6/10


  Filmin gizemi fena değil , sonlara doğru heyecanlanıyor film , mantık hataları var.
#10.11.2021 16:49 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Ölmek İçin Zaman Yok  1 Ekim 2021 Sinemada / 2s 43dk / Aksiyon, Gerilim, Casusluk
  Yönetmen Cary Joji Fukunaga
  Senarist Neal Purvis, Robert Wade
  Oyuncular: Daniel Craig, Rami Malek, Léa Seydoux
  Orijinal adı No Time To Die


  Özet
  Ölmek İçin Zaman Yok, aktif hizmetten ayrılmasına rağmen dostunun yardım çağrısıyla kendisini yeniden zorlu bir maceranın içinde bulan Bond'un hikayesini konu ediyor. Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond'un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter'ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond'dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

  7/10


  Güzel aksiyon sahneleri var , ama Danie Craig artık James Bond filmlerinin sonuna geldi , diğer seri filmlerden farklıydı ve iyiydi.
#12.11.2021 15:43 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  The Manor


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 21dk / Korku
  Yönetmen Axelle Carolyn
  Senarist Axelle Carolyn
  Oyuncular: Barbara Hershey, Bruce Davison, Stacey Travis


  Özet
  Geçirdiği felç nedeniyle bağımsızlığını kaybeden Judith kusursuz bir üne sahip bir huzurevi olan Golden Sun Manor'a taşınır. Yaşadığı yerin iyi şartları ve yeni kurduğu dostluklara rağmen Judith, tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır. Yaşadığı garip olaylar ve gördüğü vizyonlar Judith'i uğursuz bir varlığın mülke musallat olduğuna inandırır. Huzurevindekiler gizemli bir şekilde öldürülmeye başlasa da kimse Judith'in düşüncelerine inanmaz. Huzurevinden kaçmak isteyen Judith, bunun için çevresindekileri ikna etmeye çalışır.

  5/10


  Amazon orjinal filmi , başları klişe gidiyor sonlara doğru farklı ama tatmin etmedi , saçma geldi.
#12.11.2021 16:18 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Red Notice  12 Kasım 2021 Sinemada ve Dijital Platform / 1s 58dk / Aksiyon, Macera, Polisiye
  Yönetmen Rawson Marshall Thurber
  Senarist Rawson Marshall Thurber
  Oyuncular: Dwayne Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadot


  Özet
  Red Notice, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının hikayesini konu ediyor. İnterpol tarafından dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için kırmızı bülten çıkarıldığında, FBI'ın en iyi profil uzmanı John Hartley harekete geçer. Dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop'un peşine düşen John, bu süreçte dünyanın en iyi sanat hırsızı olan Nolan Booth ile ortak olmak zorunda kalır. Yaşanan bir dizi olayın ardından üçlü kendilerini dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishanede, bir dans pistinde, ormanda ve hepsinden de kötüsü birbirlerinin çalıştıkları şirketlerde bulur.

  8/10


  Güzel kadro , güzel film , aksiyonu esprileri yerinde , 2.si de gelecek büyük ihtimal , beğenerek izledim.
#13.11.2021 11:32 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Dangerous


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 39dk / Aksiyon, Gerilim
  Yönetmen David Hackl
  Senarist Christopher Borrelli
  Oyuncular: Scott Eastwood, Kevin Durand, Famke Janssen


  Özet
  Kardeşinin ölümü ile büyük bir yıkıma uğrayan bir adam, kendisini toparlamak için ıssız bir adaya yerleşir. Ancak çok geçmeden bulunduğu yer, kardeşinin ölümünden sorumlu olan çetenin paralı askerleri tarafından kuşatılır. Adam, kendisini amansız bir intikam savaşının içinde bulur.
  7/10


  Güzeldi , beğendim , aksiyon filmi , Mel Gibson'un fazla rolü yok.
#14.11.2021 11:28 0 0 0