En Son Hangi Filmi İzlediniz

Son güncelleme: 17.01.2022 16:50
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 30dk / Show, Belgesel
  Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint

  Özet
  Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts, ilk film olan Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın 20. yıl dönümü vesilesiyle biraraya gelen oyuncularla yapılan röportajlara yer veriyor.

  7/10


  Harry Potter belgeseli 20.yıla özel röportajlar , eski filmlerden görüntüler , kamera arkaları , takipçileri için tavsiye.
#07.01.2022 20:24 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Boynuzlar  29 Ekim 2021 Sinemada / 1s 39dk / Korku, Gerilim
  Yönetmen Scott Cooper
  Senarist Nick Antosca, Henry Chaisson
  Oyuncular: Keri Russell, Jesse Plemons, Jeremy T. Thomas
  Orijinal adı Antlers


  Özet
  Boynuzlar, gizemli ve içine kapanık bir öğrenciyle iletişim kurmaya çalışan genç bir öğretmenin hikayesini konu ediyor. Julia, Oregon'un sakin, küçük bir kasabasında öğretmenlik yapan genç bir kadındır. Gizemli bir öğrenci olan Lucas ile yakınlaşmaya çalışan Julia, kasabanın polisi olan erkek kardeşi ile birlikte öğrencisinin sakladığı sırrı ortaya çıkarmaya çalışır. Ancak Lucas'ın herkesten sakladığı sır, sadece kendisi için değil tüm kasaba için tehlike oluşturur. Julia, sırrı ortaya çıkarmaya çalışırken kendisini korkunç durumların içinde bulur.
  6/10

  Değişik bir gerilim korku filmi , atmosferi güzeldi.
#08.01.2022 19:43 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Castle Falls


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 27dk / Aksiyon, Gerilim
  Yönetmen Dolph Lundgren
  Senarist Andrew Knauer
  Oyuncular: Dolph Lundgren, Scott Adkins, Dave Halls


  Özet
  Onlarca yıllık ihmalden sonra, şehrin tecrit edilmiş geçmişinin bir sembolü olan Castle Heights Hastanesi dinamitle dolduruldu ve yıkılmaya hazır. Ancak kimsenin şimdi hapishanede olan bir çete liderinin rakiplerinden çaldığı 3 milyon doları hastane binasında sakladığından haberi yoktur. Binada çalışan eski bir savaşçı olan Mike, yıkım ekibi çalışırken parayı bulur. Ancak paranın peşinde olan başkaları da vardır.
  6/10

  1 Mekanda geçen ama heyecanını baştan sona sürdüren kovalamacalı , çatışmalı bir film , birde aksiyon ustaları da varsa filmde izlenir.
#08.01.2022 19:45 1 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  The Tender Bar


  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 46dk / Biyografik, Dram
  Yönetmen George Clooney
  Senarist William Monahan, J.R. Moehringer
  Oyuncular: Ben Affleck, Tye Sheridan, Lily Rabe


  Özet
  The Tender Bar, babasını küçük yaşta kaybeden bir gencin hikayesini konu ediyor. Babasının aniden ortadan kaybolması, genç için büyük bir yıkım olur. Bu süreçte en büyük desteği amcası ve babasının arkadaşlarından görür. Yıllar geçip artık yazar olan genç adam, zamanını bir barda anılarına tutunmaya çalışarak geçirir.
  5/10


  Ağır işleyen bir dram filmi , sıkıldım izlerken.George Clooney yönetmen , Ben Affleck de oynuyor ama beni tatmin etmeyen bir Amazon filmi.
#09.01.2022 19:00 1 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Encounter

  Vizyon tarihi belirsiz / 1s 48dk / Gerilim, Bilimkurgu
  Yönetmen Michael Pearce (II)
  Senarist Michael Pearce (II), Joe Barton

  Özet
  İki kardeş, onları insanlık dışı bir tehditten korumaya çalışan babalarıyla birlikte kaçar. Yolculukları onları giderek daha tehlikeli yönlere sürüklerken çocuklar, acı gerçeklerle yüzleşmek ve çocukluklarını terk etmek zorunda kalır.

  7/10


  Sıkılmadan izlenecek bir yapım , bilimkurgu filmi gözüksede suç dram yönü ağır basan bir yapım.
#10.01.2022 10:34 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Don’t Look Up


  24 Aralık 2021 Sinemada / 2s 22dk / Komedi
  Yönetmen Adam McKay
  Senarist Adam McKay
  Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep


  Özet
  Don’t Look Up, dev bir göktaşının gezegeni yok edeceği konusunda insanları uyarmak için çalışan iki gökbilimcinin hikayesini konu ediyor. İnsanlık büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Everest Dağı büyüklüğünde bir kuyruklu yıldız hızla Dünya'ya yaklaşmaktadır ve oluşacak çarpışma Dünya'nın yok olmasına neden olacaktır. Astronomi yüksek lisans öğrencisi olan Kate Dibiasky'nin yaptığı bu keşif, insanlığın kurtulmasını sağlayacaktır. Kate ve Dr. Randall Mindy, insanlığı yaklaşmakta olan tehlikeye karşı uyarlamak için bir medya turuna çıkmaya karar verir. Kare ve Randall, insanları yaklaşan felaketten haberdar etmek için büyük çaba harcarken kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.

  7/10


  Abartıldığı kadar iyi bir film değil , ama mesajları olan bir kara mizah filmi , konusunu okuyunca bilim kurgu filmi gözüksede , siyasi olaylar , sosyal medyanın zararları , umursamazlığın nelere mal olacağını gösteren ve kaçınılmaz sonu gözümüze sokan absürt komedi ile harmanlaşmış bir film.
#11.01.2022 20:05 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Mother/Android


  7 Ocak 2022 Sinemada / 1s 50dk / Bilimkurgu, Gerilim, Dram
  Yönetmen Mattson Tomlin
  Senarist Mattson Tomlin
  Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Algee Smith, Raul Castillo


  Özet
  Kısa bir süre sonra anne baba olacak olan Sam ve Georgia, çocuklarının doğumundan önce onların güvenliğini sağlayacak bir yer bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Çünkü ülkede insanlar ile yapay zeka arasında büyük bir savaş vardır. Çift, çocukları doğmadan yapay zeka savaşından kaçmanın yolunu bulmalıdır.

  6/10

  Biraz bilimkurgu biraz dram , yapay zeka ile savaşın içinde olan bir çiftin hikayesi fena değil.
#12.01.2022 21:18 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Son Düello


  15 Ekim 2021 Sinemada / 2s 33dk / Dram, Tarihi
  Yönetmen Ridley Scott
  Senarist Nicole Holofcener, Matt Damon
  Oyuncular: Matt Damon, Adam Driver, Jodie Comer
  Orijinal adı The Last Duel


  Özet
  Norman (Normandiya'da yaşayan Frenk ve İskandinav kökenli halk) şövalyesi Jean de Carrouges ve Norman beyi Jacques le Gris eskiden çok yakın arkadaşlardır. Carrouges savaşa gider ve döndüğünde hiçbir şey eskisi gibi değildir. Le Gris, Carrouges'in karısına tecavüz etmek suçundan yargılanıyordur. Ancak kimse Margerite'e inanmaz. Bunun üzerine asker, karara itiraz etmek üzere Fransa kralına kadar gider. Hakim açısından ise Le Gris avantajlı konumdadır. Mahkemenin yeni kararına göre iki adam düello yapacak ve bu düellonun sonucunca biri ölecektir. Hayatta kalan kişi Tanrı'nın isteğini yerine getirmiş olacak ve eğer ki Le Gris hayatta kalırsa da aklanacaktır. Ayrıca eğer ki Carrouges kaybederse karısı ceza olarak bir kazığa bağlanarak yakılacaktır.

  7/10

  Kadrosu iyi , bazı bölümlerde sıkılsam da , sonunu merak ettiren ve tatmin ettiren bir film , savaş , entrika , ilişkiler hepsi var filmde.
#12.01.2022 21:26 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Eternals


  5 Kasım 2021 Sinemada / 2s 37dk / Bilimkurgu, Fantastik, Aksiyon
  Yönetmen Chloé Zhao
  Senarist Chloé Zhao, Patrick Burleigh
  Oyuncular: Gemma Chan, Richard Madden, Salma Hayek  Özet
  “The Eternals”, insanlığın varoluşundan beri dünyayı koruyan, olağanüstü güçlere sahip bir grup kahramanın hikayesini konu ediyor. Deviantlar'ın artık tarihe karıştığı düşünülmektedir. Ancak insanlığın en eski düşmanı olan Deviantlar, beklenmedik bir şekilde geri döner. Bu durum insanlık için büyük bir tehlike oluşturur. Eternallar, insanlığı bir kez daha kurtarmak için yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.

  7/10


  Bir Avengers değil ama yinede izlettiriyor devamı da gelecek , iyi oyuncularda var , çizgi romanlara bakmam ama onla örtüşmeyen rol ve sahneler varmış okuduğum kadarıyla , görsel olarak tatmin etti.
#13.01.2022 19:31 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Dün Gece Soho'da
  12 Kasım 2021 Sinemada / 1s 57dk / Gerilim, Korku
  Yönetmen Edgar Wright
  Senarist Krysty Wilson-Cairns, Edgar Wright
  Oyuncular: Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy, Matt Smith (XI)
  Orijinal adı Last Night in Soho


  Özet
  Dün Gece Soho'da, gizemli bir şekilde 1960’lara giden ve kendisini beklenmedik olayların içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Londra'da yaşayan genç bir kadın olan Sandy'nin en büyük tutkusu modadır. Tasarımcı olarak yeteneklerinin dışında Sandy, zamanda yolculuk edebilmektedir. Bir gün kendisini 1960'ların Londra'sında bulan Sandy, burada hayranı olduğu şarkıcı Jack ile tanışır. Ancak Sandy çok geçmeden 1960’ların Londrası'nın hiç de göründüğü gibi olmadığını fark eder.
  6/10

  Biraz karışık bi film , farklı bir film , beni pek sarmadı .
#14.01.2022 19:55 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar


  19 Kasım 2021 Sinemada / 2s 18dk / Dram, Biyografik
  Yönetmen Reinaldo Marcus Green
  Senarist Zach Baylin
  Oyuncular: Will Smith, Saniyya Sidney, Demi Singleton
  Orijinal adı King Richard


  Özet
  Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar, tenis kortlarında birer yıldız haline gelen Venus Williams ve Serena Williams'ın babaları Richard Williams'ın, profesyonel hayatı ve kızları ile olan ilişkisini konu ediyor. Richard Williams, kızları Venus ve Serena'nın adını tarihe yazmak için elinden geleni yapan bir babadır. Richard'ın 78 sayfalık yoğun planı doğrultusunda Serena ve Venus, California'nın ihmal edilmiş tenis kortu Compton'da her türlü zorluğa karşı, yağmur çamur demeden antrenman yapar. Kızları için elinden geleni ardına koymayan babalarının sarsılmaz kararlılığı ve annelerinin dengeli bakış açısı sayesinde Serena ile Venus, tüm ön yargılara karşı meydan okur.


  6/10

  Spor , Biyografi filmi , Venus ve Serena Williams'in tenise başlamaları babalarının desteği ile gerçek hayatdan alıntılanan bir fim , Dangal filminin tenis versiyonu gibi diyebiliriz , Will Smith de güzel oynamış.
#15.01.2022 16:12 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz


  Spencer  19 Kasım 2021 Sinemada / 1s 57dk / Biyografik, Dram
  Yönetmen Pablo Larraín
  Senarist Steven Knight
  Oyuncular: Kristen Stewart, Timothy Spall, Jack Nielen


  Özet
  Spencer, 1981 yılında Prens Charles ile evlenen Diana Frances Spencer’ın hayat hikayesini konu ediyor. 1991 yılında İngiltere Kraliyer ailesi Noel tatilini Sandringham Köşkü'nde geçirmeye karar verir. Her şey yolunda gözükür ancak Lady Diana mutsuzluğunu saklamaya çalışır. Dışarıdan gözüken şaşalı yaşamın içine hapsolan Diana, Prens Charles ile olan evliliğinin artık sonuna geldiğini düşünür ve 1991 Noel tatilini Kraliyet içinde geçirmek istediği son günleri olmasına karar verir.

  3/10

  Ağır sıkıcı saçma bir film , eski zamanı göstermeyi iyi yapmışlar sadece.
#16.01.2022 20:22 0 0 0
 • En Son Hangi Filmi İzlediniz

  Enkanto: Sihirli Dünya


  26 Kasım 2021 Sinemada / 1s 43dk / Animasyon, Aile, Fantastik, Komedi
  Yönetmen Byron Howard, Jared Bush, Charise Castro Smith
  Senarist Jared Bush, Charise Castro Smith
  Oyuncular: Stephanie Beatriz, John Leguizamo, Wilmer Valderrama
  Orijinal adı Encanto


  Özet

  Encanto, Kolombiya dağlarında, sihirli bir evde yaşayan, özel güçleri olan bir ailenin hikayesini konu ediyor. Encanto adı verilen sihirli yerde yaşayan Madrigal ailesinde bir kişi hariç her bir çocuk, endisine özgü sihirli bir hediye ile kutsanır. Yalnızca Mirabel'in sihirli güçleri yoktur. Ancak Encanto'yu çevreleyen sihir tehlikedir ve ailenin yuvası tehdit edildiğinde onların tek umudu Mirabel olur.

  7/10

  Disney'in animasyonları kaliteli oluyor ,daha önce Coco izlemiştim o da iyiydi.Görsel olarak da güzel , müzikler , konusu gayet iyiydi.
#17.01.2022 16:50 0 0 0