Sağlık > Su Su Su

  BOL SU ICIN.Doktorlar,yaslanmaya ve özellikle cilt kirisikliklarina karsi en iyi ilacin su oldugunu bildiriyorlar.Son arastirmalarin isiginda,bol su icmenin faydalarini söyle siralaniyor.Bol su mesaneyidolu tuttugu icin idrar yolu enfeksiyonlarini önlüyor.Su iyi ve ucuz diyet aracidir.Hic kalori almadan mideyi doldurmak mümkündür.Deride ve yüzdeki kirisikliklari düzeltir.Üstelik diger icecekler gibi kafein,seker ve kalori ihtiva etmedigi icin ,hicbir yan tesiri de yoktur.Ancak icilecek suyun cok temiz olmasina dikkat etmelidir
  Iyi ki de su var. Daha nelere nelere yariyor bir düsünülünürse :oki:
  insanlarin hayatlarini idame ettirebilmeleri icin birtakim temel gida maddelerine ihtiyaclari vardir.Bunlar proteinler, vitaminler, mineraller, yaglar, karbonhidratlar ve sudur. Vücut yenilenme, tamir, bedeni ve ussal faaliyetlerini bunlari dogrudan alarak yerine getirir. iste bu noktada özellikle günümüzde gidalarin dogru alinmasi gerekliligi ortaya cikmaktadir. Cünkü vücudumuzun dogal yapisi bunu emreder.
  evet en az 2-3 litre su ve sekersiz bitki caylarin icilmesinde fayda varmis
  ALLAH razı olsun kardeşim ellerine sağlık
  Bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım.
  bu onemli bilgilerin icin saolasin.
  suyu herzaman tuketmeliyiz
  çok su içen çok yaşarmış der eskiler
  bir bildikleri olsa gerek
  Tesekkürler paylasimi icin
  Su gibi bir nimet var kıymetini bilelim. Vücudumuz için çok yararlı. şahsen ben günde 2-3 litre içiyorum.Bilgiler için teşekkürler.
  Herhalde hayattaki tek vazgeçilmez şey su, teşekkürler.
  katılıyorum tamamen....sağolasın
  paylaşım için saol
  ee ne demişler su hayattır.
  Çok sağol sarı menekşe
  EMEKLERİNE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
  HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM
  :cubuk: