FadiK

FadiK

Üye
25.04.2005
Uzman Onbaşı
2.983
Hakkında

 • Cok uzun zaman oldu cook ... Burada cok güzel arkadaslarim ve anilarim oldu daha nice nice senelere MAIN -BOARD !!
#01.06.2011 14:47 0 0 0
#12.11.2009 12:10 0 0 0
 • Konu: Hayat Güzel
  kiz almasan ne yazar ben seni alacam ogluma, ama üstüne kuma getirme ihtimali yüksekm yani ondan diyom hani :):):)
#30.04.2009 22:17 0 0 0
 • Konu: Hayat Güzel
  Canim kardesim ellerine saglik cok güzel olmus bitanesi teyzesi :)

  Benim oglum aldatmaz sadece herkezi sever :) bahar gibi gelin bulmusum kimden kötü ama baharcim laf aramizda acik gart kacion ogluma neyapcaz :
#30.04.2009 22:05 0 0 0
#29.04.2007 17:31 0 0 0
 • hicbirsey2001:

  Emeklerine sağlık SeKerR ,her zaman harikasın sennnn


  kimin kardesiiiii

  canim benim süper olmus eline saglik
#16.04.2007 20:32 0 0 0
 • Konu: Polis
  süper bir filim gecen hafta izledik bayildim tavsiye edilir traji komik bir hikaye
#13.04.2007 14:48 0 0 0
#05.02.2007 21:46 0 0 0
#25.10.2006 21:23 0 0 0
#02.10.2006 15:44 0 0 0
 • Konu: Mezoterapi
  böbrek rahatsızlıkları - kalp yetmezliği - mezoterapi hangi durumlarda uygulanır - mezoterapi nedir - mezoterapi nerelerde kullanılır - mezoterapinin amacı - mezoterapinin faydaları - mezoterapinin yararları - orta deri tedavis
  Mezoterapi, uzun zamandan beri estetik tıpta en sık talep konusu olan lipodistrofi veya selülit konusunda en seçkin tedavi biçimini oluşturmaktadır. İlk kez 1952'de Dr. Michel Pistor tarafından uygulanmıştır. 1987'de Fransız Tıp Akademisi tarafından geleneksel tıbbın bir parçası olarak kabul edilmiştir.

  Fransa' da ortalama 15.000 doktor, günde 60.000'den fazla hastayı mezoterapi yöntemi ile tedavi etmektedir. Uluslararası Mezoterapi Derneğine üye olan Avrupa, Afrika ve Güney Amerika'da 14 ülkede yöntem başarı ile uygulanmaktadır.

  Mezoterapinin kelime anlamı orta deri tedavisidir. Temeli, tedavi edilecek bölgeye 4-6 mm uzunluğunda çok ince iğneler kullanılarak çok küçük miktarlarda ilaçları lokal olarak enjekte etmeye dayanan tamamen tıbbi bir eylemdir. Endikasyona göre değişen çeşitli ilaç karışımları 5-10 dakika gibi bir süre içerisinde deri altına enjekte edilir.

  Hangi Durumlarda Uygulanır?

  ESTETİK KULLANIMLARI

  Sellülit
  Saç Dökülmesi
  Ergenlik ve Hamilelikte Oluşan Çatlaklar
  Yüz Gençleştirme
  Yara İzleri, (skatrisler)

  DİĞER KULLANIM ALANLARI

  Romatoloji
  Dolaşım Problemleri (varis, varis ülserleri)
  Migren
  Spor Hekimliği
  Mezoterapi seans aralıkları minimum 1 hafta olmalıdır. Bir seansta enjekte edilen ilaç dozu 10 cc yi aşmamalıdır. Mezoterapide ortaya çıkan yan etkiler genellikle seans aralığı ya da dozaja dikkat edilmedi ise görülmektedir.

  Uygulanmaması Gereken Durumlar

  Kalp Yetmezliği
  Diyabet
  Böbrek Rahatsızlıklarında
  Antikuagülan Tedavi Altındaki Hastalarda
  Sonuç
  Mezoterapi, etkinliği bütün dünyada kanıtlanmış bir geleneksel tıp yöntemidir. Bir çok ülkede uygulanıyor olması, her gün binlerce doktorun hastalarına uygulaması, yararlı bir yöntem olduğunun en güçlü kanıtıdır. Hasta ile hekim arasında etkin bir dialoğun olması sonuçların biran önce ve en iyi şekilde elde edilmesi için gereklidir. Ancak mezoterapiden, her zaman çok kısa sürelerde sonuç alıp, mucize bir düzelme de beklenmemelidir.
#26.08.2006 19:24 0 0 0
 • Thermage tedavisi, radyo dalgaları enerjisiyle ciltte sıkılaşma ve toparlanma sağlayan bir uygulama& Amerika'da 4 yıldır kullanılan yöntem Türkiye'ye Ocak 2006'da ilk olarak Cosmed Estetik Plastik Cerrahi Merkezi Doç. Dr. Nazım ÇERKEŞ tarafından getirildi. Thermage'ın önemli özelliği ameliyatsız bir uygulama olması. İşlem, anestezi almadan ve ciltte hiçbir kesi yapılmadan, iz bırakmadan 1 saat kadar süren tek seans olarak uygulanıyor. Özellikle yüz germe ameliyatı için erken kabul edilen yaşlarda, (35-45 yaşlarında) ciltte gevşemeler, sarkmalar görülen kişilerde, elastikiyet kaybını gidermek için kullanıyor. Çene altı gıdının toparlanması, bozulan yüz ovalini sıkılaştırılmasında başarılı sonuçlar sağlıyor.

  Thermage cihazı, radyo dalgaları etkisiyle cildin derin tabakalarındaki liflerin kollajenini ısıtarak kollajen moleküllerinin kısalmasını buna bağlı olarak derinin gerginleşmesini ve alt tabakalardaki destek dokulardaki sarkıkların toparlanmasını sağlıyor.

  Yüz gençleştirmede cerrahi girişim için erken bir yaş kabul edilen özelikle 35-45 yaş grubu kişilerde, Botox ve dolgu maddelerinin etkin olmadığı bölgelerdeki uygulamalar Thermage tedavisi ile destekleniyor.

  Alın ve göz çevresi çizgileri için: Botox
  Dudak çevresi çizgileri için: Dolgu maddeleri
  Sıkılaşma çene altı sarkıkların giderilmesinde: THERMAGE tedavisi&.

  Thermage tedavisi, etkinliğini cildin sıkılaşması, çene altı (gıdı) yanak gibi bölgelerin kaldırılması ve özellikle yüz bölgesindeki sarkmaların düzeltilmesinde gösteriyor. Ayrıca karın ve kollardaki gevşekliklerin toparlanması işlemlerinde de kullanım alanı buluyor. Etkisini 1,5 yıl kadar süreyle devam ettiren Thermage tedavisi, hastalarda herhangi bir kesi-dikiş izi oluşturmadan yapılan non-invasive bir işlem olup anesteziye ihtiyaç duyulmadan yarım saat içinde tek seans olarak uygulanıyor.

  Etkisi yapıldıktan sonra 2 ay içinde daha belirgin şeklide ortaya çıkıyor. Etkinliği lazerle yapılan yüz gençleştirme uygulamalarıyla karşılaştırıldığında çok daha etkin bir yöntem olduğunu söylemek mümkün.

  THERMAGE RADYO DALGALARI ILE AMELIYATSIZ YÜZ GENÇLESTIRME HAKKINDA EN ÇOK MERAK EDILENLER  Thermage tedavisi nedir?

  Thermage tedavisi, güvenli, yan etkisiz, dinlenme gerektirmeyen, tek seanslik kozmetik bir uygulama olup yüz derisinin sikilasmasini, sekillenmesini ve yenilenmesini saglayarak daha genç bir görünüm yaratmaktadir. Uygulama, uzman doktor muayenehanesinde yapilan FDA (Food and Drug Administration - Amerikan Gida ve Ilaç Idaresi) tarafindan onayli bir tedavi yöntemidir.

  Mevcut kolajenleri sikistirarak yeni kolajen yapimini saglayan kapasitif radyofrekans teknolojisini kendine özgü bir formda kullanan ThermaCool sistemi ile uygulanmaktadir.

  Ilk sonuçlar hemen görülebilecegi gibi iyilesme alti ay süresince devam etmektedir. Thermage uygulamasi çabuk ve kolay bir islemdir ve günlük aktiviteyi etkilemez. Lazerlerle yüz gençlestirme islemlerinin tersine, esmerlerde de güvenle uygulanabilmektedir.  Thermage tedavisi nasil bir etki saglar?

  Uygulama, deri yüzeyi, sogutucu bir sprey ile korunurken, deri ve altindaki dokuda bulunan dip kolajen liflere isi verilerek yapilmaktadir. Tedavi ThermaCool cihazi ile gerçeklestirilir. Elle kullanilan bir cihaza takilan ThermaTip" hafifçe deriye temas ederek zararsiz CRF enerjisini derinin altina gönderir. Bu isitma islemi derinin altindaki yapilarin ani olarak sikilasmasini saglamakta; zamanla, yeni ve düzgün kolajenler meydana getirerek deriyi sikilastirip yüz seklini yenilemektedir.  Thermage uygulamasi ne kadar sürer?

  Thermage uygulamasi, uzman doktor tarafindan yapilan, tamamiyla zararsiz ve güvenli bir tedavidir. Islem süresi, uygulama yapilacak alanin büyüklügüne bagli olarak 20 dakika ile 2 saat arasinda degismektedir.  Kaç seans gerekir?

  Dört veya daha fazla seans gerektiren bir çok lazer uygulamalarinin aksine, tek bir Thermage uygulamasi genellikle yeterli olmaktadir. Seans sayisi ve hasta için gereken dogru tedavi yöntemi, hastanin ihtiyaçlarina ve istekleri dogrultusunda doktor tarafindan belirlenmektedir.  Sonuçlar ne zaman görülür.

  Ilk sonuçlar hemen görülebilir ve zamanla gelisecektir. Ölçülebilir sikilasma ve sekillenme gelismesi tek bir seans sonrasindaki iki ile alti ay arasinda giderek artan bir sekilde görülmektedir.  Thermage tedavisi yüzün nerelerine uygulanir?

  Periorbital bölge: alin ve göz çevresi bölgesi

  Orta/Alt yüz: yanaklar, agiz çevresi, çene ve çene alti dahil

  Alt yüz/çene alti: agiz çevresi, çene ve çene alti dahil

  Tüm yüz: alin bölgesi ve orta/alt yüz bölgesi dahil  Thermage uygulamasi nasil bir his verir?

  ThermaTip cihazinin her dokunusunda, CRF enerjisi deri altindaki dokulara erisirken hasta kisa ve derin bir isi hisseder. Bu derin isi hissi, kolajenin sikilasmak için gereken sicakliga geldiginin bir isaretidir. Deriyi korumak ve uygulamayi daha rahat yapabilmek için her CRF enerjisi uygulamasinin öncesi, sonrasi ve esnasinda deri yüzeyi sogutulur.

  Hastanin isi hissi hakkindaki verecegi bilgi doktora rahat bir uygulama ile maksimum sonuç arasindaki dengeyi kurmada yardimci olacaktir. Doktor hassasiyeti azaltmak için tedavi öncesinde hafif agri medikasyonu önerebilir.  Öncesi ve sonrasinda yapilmasi gereken herhangi bir islem var midir?

  Hayir. Cerrahinin tersine, aç kalmak veya kan vermek gibi ön hazirlik gerektirmez. Kisi tedavi sonrasi hemen normal aktivitesine dönebilmektedir ve tedavi sonrasi özel bir bakim gerekmemektedir. Bazi hastalarda geçici kizarikliklar veya küçük sislikler ortaya çikabilir ve genellikle 24 saat içinde geçer. Iyi bir cilt bakimi ve günesten korunmayi normal cilt bakimina eklenmesi tavsiye edilebilir. Tedavinin tek belirgin izi daha yumusak, genç ve saglikli bir deridir.  Thermage uygulamasinin etkisi ne kadar sürer?

  Thermage uygulamasi derhal etkisini gösterip var olan kolajeni sikilastirip alti ay içersinde yeni kolajen yapimini baslatir. Uzman doktorlarin henüz yayinlanmamis raporlarina göre sonuçlarin yillarca etkili oldugu ve bunun hastanin dogal yaslanma hizina bagli oldugu bildirilmistir.  Thermage uygulamasi güvenli midir?

  Thermage uygulamasi mükemmel bir güvenlik kaydina sahiptir. Dünya çapinda tahmini 190,000 kadar tedavi görmüs hasta içinde bildirilen yan etki sayisi yüzde 0.4 ten azdir. En fazla bildirilen yan etkiler sisme, kizarma, kabarma ve su toplama seklindedir. Bu yan etkiler bir kaç gün veya hafta içinde kaybolmuslardir.


  Radyofrekans teknolojisini günümüzde yalnizca Thermage mi kullaniyor?

  Radyofrekans enerjisini kullanan baska teknolojiler de olmasina ragmen, deri ve derialti dokularini sikilastirip sekillendirmeye yetecek kadar dip isi iletimini yalnizca Thermaj ait kapasitif radyofrekans teknolojisi üretebilmektedir. Ayrica, Termaj, bes yada daha fazla seans gerektiren diger teknolojilere göre, sadece bir seansta sonuç alabilmektedir.
#26.08.2006 19:20 0 0 0
 • noimage

  Goldwell 'in 24 üründen oluşan yeni şekillendirme serisi, "Styling", tüm şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış. Serinin yeni etkileyici kokuları ile, Wild, Curl, Straight, Volume, Natural segmentlerinde oldukça iyi şekillendirme sonuçları sağlanabiliyor.

  Tüm Goldwell şekillendirme ürünleri, hiçbir şekillendirme serisinde bulunmayan Elastomer, Bambu Proteini, ve Polimerlerin patentli kombinasyonu olan benzersiz FlexShineTM teknolojisinden yararlanıyor. Bu şekilde ışıltılı parlaklık, kalıcı, esnek tutuşa sahip, yumuşak saçlar her zaman şeklini koruyor.

  Jöleden waxa, köpükten saç sütüne kadar geniş bir yelpazeyle her saç tipine hitap eden Styling ürünleri ile saçlarınız istenilen şekle kolaylıkla girecek.

  Styling ürün serilerinden biri olan Unlimitor spray wax, kolay ve yaratıcı şekillendirmeler vererek saçı şekillendirir ve biçim verir. Saça dolgunluk vermek için ise Double Boost saç spreyi ile dipler desteklenir, saçın daha kalın ve güçlü gözükmesi sağlanır. Cansız ve ince telli saçları destekler. Diğer Styling ürünlerinden olan Nice Balance saç sütü ise saça nem kazandırır, yumuşak ve doğal şekillendirmeler için saç şeklini değiştirir.
  Bukleli saçları düzleştirmek ve yatıştırmak için düzleştirici balsam olan Flat Marvel ile saçlar diğer yıkamaya kadar düzleşir, saçın elektiriğini alır ve saçı ısıdan korur. Dynamic Loop saç spreyi ile parlak, esnek bukleler için sprey emülsiyon belirler, şekle girmeyen bukleleri ve dalgalara nem kazandırır.
#26.08.2006 19:14 0 0 0
 • noimage

  Mustela, bebek ve çocuk cildine özel güneşten korunma serisi ile hassas ciltli anne adaylarına da, hamilelik döneminde kullanabilecekleri, cildi hem UVA, hem de UVB ışınlarına karşı koruyan güneş ürünleriyle sağlıklı bir çözüm sunuyor.

  Mustelanın hamile bayanları da güneşin zararlı etkilerinden koruyan Güneşten Korunma Serisi, kimyasal filtreler içermeyen, tamamen mineral ve organik filtreli ürünlerden oluşuyor. Uzun süre güneşe maruz kalındığında bile performanslarını kaybetmeyen, suya ve terlemeye dayanıklı olan Mustela Güneş Serisi ürünleri parfüm içermiyor, UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi koruyor.

  Anne adaylarının kullanacakları güneş ürünlerini seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatan Özel Nisa Hastanesi Dermotoloji Uzmanı Dr. Elif Topçu, hamile ciltlerinin güneş ışınlarına karşı çok hassas olduğunu belirterek, bu dönemde yaşanan hormonal değişiklikler nedeniyle derinin daha ince yapıda ve güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korunmasız kaldığını söyledi.
#26.08.2006 19:12 0 0 0
 • noimage

  Veet, Türkiye çapında 220 lise ve 43 üniversitede toplam 334.000 genç kıza ulaştı. Firma adına, Mayıs- Haziran ayları boyunca liselerde eğitim seminerleri veren Uzman Psikolojik Danışman Pınar Ekşi, gençlere kişisel bakım sırlarını ve ergenlikle başa çıkma yollarını anlattı.

  Toplam 28 şehirde gerçekleştirilen seminerlerde cildin yeni hücrelerini oluşturan uykunun en iyi güzellik iksiri olduğunun altı çizildi. Sporun stresi azaltması, uyku düzenine yardımcı olması ve mutluluk hormonu salgılatması nedeniyle son derece yararlı olduğuna değinilen Veet seminerlerinde genç kızlar, pratik ve sağlıklı depilasyon yöntemleri ile ilgili de bilgilendirildi. Yaz aylarında daha çok önem kazanan, istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri içinde ağda ve sir ile tüy dökücü kremin diğer yöntemlere göre üstünlüğüne dikkat çekildi. Seminerlerde, ağda ve sirin uzun süre pürüzsüzlük sağladığı vurgulandı. Veet Soğuk Ağda Bantlarının, ölü derinin atılmasını da sağlayarak cildi canlandırdığının ifade edildiği eğitim seminerinde bu yöntemin 4 haftaya kadar etkili olduğu belirtildi.

  Veetin seminerlerinde genç kızlara pürüzsüz bir yaz için şu önerilerde bulunuldu:

  " Kadın-erkek ayırımı olmaksızın 1 milyonu saçlı deride 4 milyonu vücutta olmak üzere 5 milyon kıl köküyle dünyaya geldiğimiz düşünüldüğünde, kurtulma yöntemlerinin doğru seçilmesi çok önemlidir,
  " Özellikle toplumumuzda bu alışkanlık, hem güzelliğin hem de temizliğin ön koşulu sayılır. Bu yöntemler içinde en kalıcı ve cildi en çok pürüzsüz kılan ağda ve sirdir. Ağda ve sir, tüyleri kökünden aldığı için 4 haftaya kadar pürüzsüz görünmeyi sağlar.
  " Tüy dökücü kremler, tüy kökündeki proteinleri çözerek çalışır. Bu yöntem, tıraş makinesi kullanım yöntemine oranla tüylerin en az iki kat daha uzun sürede uzamasını sağlar. Kesik ve yaralara yol açmayan tüy dökücü kremler, en kısa tüyleri bile kökünden alır.
  " Tıraş bıçakları, kılların çabuk uzamasına ve zamanla sertleşmesine yol açar. Vücudunuzu kesme ve sivilcelendirme riski vardır.
  " Elektrikli epilasyon aletleri son yıllarda çok gelişmesine rağmen, kıl dönmesi sorununu içinde barındırır.
#26.08.2006 19:09 0 0 0
 • noimage

  Üst üste giymelerin, renkli üstlerle renkli altların kombinlendiği Fabrika 06/07 Sonbahar Kış koleksiyonunda 50li yılların rüzgarları esiyor. Pilili pantolon ve eteklerin, sırtı açık V yaka elbiselerin ve boleroların yer aldığı koleksiyon, en çok kürk ve derilerin birlikteliğiyle dikkat çekiyor.

  Kadifelerin, jakarlı kumaşların, baskılı satenlerin, şifonların ve balıksırtı yünlülerin yer aldığı Fabrika 06/07 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu, 17. yüzyıl siluetlerini futuristik detaylarla buluşturuyor. Uzakdoğu esintilerinin kendini gösterdiği, kadife, koton ve renkli baskılıların yer aldığı koleksiyonda, vintage havası göze çarpıyor. Yeni sezonda asker görünümlü kıyafetler yerini devrimci kıyafetlere bırakıyor. İri ve bol düğmeli ceketler, kısa paça pantolonlar ve kapriler casual bir silüet ortaya çıkartıyor. Her sezon olduğu gibi vazgeçilmez siyah ve beyaz kontrastı ise zebra desenli kürklerde ve çizgili takımlarda kendini gösteriyor.


  noimage

  Kadife, balıksırtı, yün ipek, pamuk yün karışımlı flaneller yine gündemde. Dar kesimli üniforma detaylarının olduğu kabanlar, vintage havadaki casual parçalar ve takımların içine giyilen yeleklerle yaratılan üçlü kombinler koleksiyonun dikkat çeken parçalarının başında geliyor. Gri ve tonları, petrol, taş ve acı mor renkleri Fabrika 06/07 Sonbahar Kış Erekek koleksiyonunun en belirgin renklerini oluşturuyor. Bunun yanı sıra smokin ve takımlarda karşımıza çıkan siyah ve beyazın yanında çok koyu renklerin birarada kullanılıyor olması önemli detayların başında geliyor.

  noimage
  Biraz da romantizm diyenler için tasarlanan pembe tonlarından kadife elbiselerin, nakışlı ve simli eteklerin bulunduğu Sonbahar Kış koleksiyonunda, en yoğun renk olan grinin lila ile kombinasyonu tüvit ve satenlerde trendy bir hava yaratıyor.

  Fabrika 06/07 Sonbahar Kış Erkek Koleleksiyonunda yine slim-fit bir silüet hakim. 1970lerin havasının hissedildiği koleksiyonda aynı renkteki parlak ve mat materyallerin birlikteliği dikkat çekiyor.
#26.08.2006 19:07 0 0 0
 • noimage

  Danteller, fırfırlar ve kurdelelerle neşelenen f'emine yaz koleksiyonunda, 925 ayar gümüş ve altının yanı sıra sedefler ve doğal taşlar yer alıyor. Zincirli tasarımların unutulmadığı koleksiyon, özellikle ametist, calcedon, opal gibi doğal taşlar ve swarovski kristallerinin ışıltısıyla bütünleşiyor. Sallantılı küpeler, iri taşlı yüzükler, kalın bilezikler, bu yazın modası rengarenk doğal taşlarla tasarlanmış gece ve gündüz kullanılabilen bileklikler, tasarımcı Emine Saygan'ın vazgeçemediği püsküllerle daha da çarpıcı hale gelen uzun kolyeler yaz koleksiyonunun dikkat çeken parçalarını oluşturuyor.

  Şimdi bu birbirinden güzel takılara, %50'ye varan özel indirim fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.
#26.08.2006 18:59 0 0 0
 • Erkek severse sevgilisinin kokusunu 100 km uzaktan alir


  BEN BUNA BAYILDIM
#26.08.2006 18:55 1 0 0

 • ERKEK SEVERSE

  Erkek severse katiksiz sever
  Erkek severse delikanli gibi sever
  Erkek severse sinir tanimaz
  Erkek severse çapkinlik yapmaz
  Erkek severse kirmaz
  Erkek severse aglar
  Erkek severse aglatmaz
  Erkek severse seffaf sever
  Erkek severse yalan olmaz
  Erkek severse incitmez
  Erkek severse para harcar
  Erkek severse yaratir
  Erkek severse arastirir
  Erkek severse seksi düsünmez
  Erkek severse cömert olur
  Erkek severse nazik olur
  Erkek severse adam olur
  Erkek severse ölümüne sever
  Erkek severse bir kere sever
  Erkek severse ayrilmaz
  Erkek severse aldatmaz
  Erkek severse yalan söylemez
  Erkek severse telefon parasindan batar
  Erkek severse aç kalir bogazindan bisey geçmez
  Erkek severse romantiklesir
  Erkek severse en aptal ask sarkilarini bile çok manali bulur
  Erkek severse bir sirini açiklar
  Erkek severse biranin yerine sevgilisini tercih eder
  Erkek severse Türkiye 1.Ligi onu alakadar etmez
  Erkek severse Türkiye 1.Ligi onu alakadar etse bile sevgilisinle maça gider :)
  Erkek severse iç güdüleri gelisir
  Erkek severse hassaslasir
  Erkek severse simarir
  Erkek severse her zorluga katlanir
  Erkek severse evlenmekten korkmaz
  Erkek severse ileriyi düsünür
  Erkek severse kararli olur
  Erkek severse hayvani duygularindan arinir
  Erkek severse kizgin kumlardan serin sulara gider
  Erkek severse herseyi yapar
  Erkek severse aptallasir
  Erkek severse afallar
  Erkek severse kavga etmez
  Erkek severse arada bir düsüp bayilir :)
  Erkek severse süpriz yapmak ister
  Erkek severse hefeslendirir
  Erkek severse kiskirtir
  Erkek severse kanatlandirir
  Erkek severse isirir
  Erkek severse dogal olur
  Erkek severse yasamayi sever
  Erkek severse sorumluluk hisseder
  Erkek severse hiç yapmadigi seyleri yapabilir
  Erkek severse hayati dondurur
  Erkek severse sikilmaz
  Erkek severse sevdigini söler
  Erkek severse yerinde duramaz(Hiperaktiflesir)
  Erkek severse siir yazar
  Erkek severse saklamaz
  Erkek severse vazgeçmez
  Erkek severse rüyada gidir
  Erkek severse ask yarasi çeker
  Erkek severse pul koleksiyonunu atar
  Erkek severse daglardan çiçek toplar
  Erkek severse mektup yazar
  Erkek severse umudunu hiç bir zaman kaybetmez
  Erkek severse olgunlasir
  Erkek severse kalpten sever
  Erkek severse sinekleri öldürmez
  Erkek severse aksamlari uyurken kuzu saymaz
  Erkek severse günde 1 saat ona yeter
  Erkek severse çekip gitmez
  Erkek severse erkek sinekten bile sevgilisini kiskanir
  Erkek severse güzel sözler etmeye bayilir
  Erkek severse gönülden yanar
  Erkek severse asktan yorgan dösek yatar
  Erkek severse zamanin nasil geçtigini anlamaz
  Erkek severse özel günleri asla unutmaz
  Erkek severse sarhos olur
  Erkek severse arkadaslarinin basinin etini yer
  Erkek severse son kullanma tarihi geçmis seyleri yemez
  Erkek severse gözünü dört açar
  Erkek severse minibüslere kalemle sevgilisinin adini yazar
  Erkek severse hakli olsa bile haksiz oldugunu bazen kabul eder
  Erkek severse bagislar
  Erkek severse dilencilere para verir
  Erkek severse çiçek yaptirir
  Erkek severse hediye alir
  Erkek severse çok kolay kandirilir
  Erkek severse unutmaz
  Erkek severse sevgilisinin telefon numarasini kendi numarasindan daha iyi bilir
  Erkek severse kendine güvenir
  Erkek severse ileriye yönelik yatirimlar yapar
  Erkek severse dogru yoldadir
  Erkek severse kazanir
  Erkek severse söz dinler
  Erkek severse eline geçen firsatlari iyi degerlendirir
  Erkek severse günesin dogusunu izlemek için erken kalkar
  Erkek severse hep dua alir
  Erkek severse kul,köle olur
  Erkek severse asiklara saygi duyar
  Erkek severse dans dersleri alir
  Erkek severse eglenmesini bilir
  Erkek severse inanmak istemedigi seylere inanmaz
  Erkek severse kalp'inden agri çeker
  Erkek severse gözleriyle konusabilir
  Erkek severse bir çok seyi göze alir
  Erkek severse sogan ve sarimsaktan uzak durur
  Erkek severse gençlesir
  Erkek severse içi hep kipir kipirdir
  Erkek severse kuslar gibidir
  Erkek severse hosgörülü olur
  Erkek severse inkar etmez
  Erkek severse asla laf söyletmez
  Erkek severse yaninda nazar boncugu tasir
  Erkek severse içindeki zamparayi öldürür
  Erkek severse sevgilisinin kokusunu 100 km uzaktan alir
  Erkek severse alaskadayken bile içi yanar
  Erkek severse sevgilisini ailesiyle tanistirir
#26.08.2006 18:55 1 0 0